Menu

Jennifer Lopez będzie promować kino kobiece w Netfliksie

Jennifer Lopez będzie promować kino kobiece w Netfliksie
Czego się nie dotknie J.Lo, zamienia w złoto... (Fot. PAP/EPA)
Jest nie tylko piosenkarką i aktorką, ale również właścicielką studia produkcyjnego Nuyorican Productions, którym zarządza razem z Bennym Mediną i Elaine Goldsmith-Thomas. Wytwórnia ta podpisała właśnie kilkuletni kontrakt z Netfliksem.
Reklama

Studio J. Lo zajmie się produkcją filmów, seriali i programów telewizyjnych tworzonych przez kobiety z kobietami w rolach głównych.

"Poprzez wszystko, czym zajmowała się w swojej karierze, Jennifer Lopez to prawdziwa siła w rozrywce. Partnerując jej oraz studiu Nuyorican, wiemy, że dalej będzie pokazywać widowni na całym świecie wciągające historie pełne radości i inspiracji" – stwierdził po podpisaniu umowy Scott Stuber z Netfliksa. Gigant streamingowy już wcześniej ogłosił dwie produkcje z udziałem Jennifer Lopez. To wyreżyserowany przez Niki Caro film "The Mother" oraz oparty na motywach powieści Isabeli Ojedy Maldonado "The Cipher".

"Jestem podekscytowana możliwością ogłoszenia mojej współpracy z Netfliksem. Elaine, Benny i ja wierzymy, że nie ma dla nas lepszego miejsca. To postępowa firma, która tworzy treści starające się przeciwstawiać konwencjonalnej mądrości i prezentująca milionom widzów na całym świecie opowieści, które nie patrzą na sztukę i rozrywkę z takimi ograniczeniami, jak to bywało w przeszłości" – poinformowała w specjalnym oświadczeniu Jennifer Lopez.

Słów uznania pod adresem J. Lo nie kryje Bela Bajaria z Netfliksa. "Lopez to wyjątkowy talent, którego kreatywność i wizja urzekły publiczność i inspirowały kolejne pokolenia widzów. Przez lata, razem ze studiem Nuyorican, wnosiła do rozrywki swój charakterystyczny głos" – chwali aktorkę i piosenkarkę.

"The Mother" Netfliksa, w którym w tytułowej roli wystąpi Jennifer Lopez, zapowiadany jest jako żeńska odpowiedź na "Leona zawodowca". Opowie historię elitarnej zabójczyni, która uczy swoją córkę sztuki przetrwania.

Z kolei w filmie "The Cipher" Lopez wcieli się w rolę agentki FBI, która wplątuje się w skomplikowaną grę z seryjnym zabójcą.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama