Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ich Troje już ma 30 lat!

Ich Troje już ma 30 lat!
Wszystkiego najlepszego dla Ich Troje! (Fot. Facebook/Ich Troje)
Koncert urodzinowy Michała Wiśniewskiego z zespołem Ich Troje! Wokalista będzie świętował w Opolu nie tylko swoje urodziny, ale przede wszystkim 30 lat na scenie!
Reklama

"W Opolu zagramy nasz jedyny koncert na 30-lecie, ponieważ nie planuję specjalnej trasy z tej okazji" - zapowiedział lider Ich Troje. Dodał, że jako goście wystąpią też Gabriel Fleszar, autor przeboju "Kroplą deszczu" i Bartek Wrona, znany z występów w zespołu Just 5.

"Przyjaciele!", "A wszystko to, bo ciebie kocham", "Zawsze z tobą chciałbym być", "Keine Grenzen", "Wypijmy za to", "Babski świat" i wiele innych przebojów Ich Troje zaśpiewają Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Agata Buczkowska.

Wiśniewski pierwszy raz stanął na scenie w 1988 roku grając w musicalu "The Rocky Horror Show" Richard'a O'Briena.

Obecnie Ich Troje promują swój najnowszy album "Pierwiastek z dziewięciu". Dodatkowo ukazał się też singiel "Pokochaj jak nie kochał nikt" z solowego albumu Michała Wiśniewskiego "La Revolucion".

W Amfiteatrze w Opolu Ich Troje wystąpią 8 września.

 

Komentarze


  • Maggie
    22 sierpnia 2018, 19:56

    Jakie 30 lat Ich Troje?! Przecież to ku...rde brednie! Ich Troje poestało w 1996roku...

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama