Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Filipiny mają swoją wyspę jednorożców!

Filipiny mają swoją wyspę jednorożców!
Instagram już oszalał na punkcie tego miejsca!
To jedno z miejsc, które z pewnością pokochają miłośnicy Instagrama - na Filipinach stworzono wyspę jednorożców. Pływający, cukierkowo-pastelowy dmuchany plac zabaw zapewne będzie jednym z najchętniej fotografowanych miejsc na świecie...
Reklama

Nadmuchiwana wyspa jednorożców mieści się w zatoce Subic Bay na Filipinach. To istny raj dla miłośników jednorożców, dmuchanych zamków i tych, którzy chcą choć na chwilę poczuć się dzieckiem oddając się błogiej zabawie - ale przede wszystkim to raj dla miłośników Instagrama.

Nie da się ukryć, że "wyspa", a w zasadzie kompleks różnych dmuchanych placów zabaw o łącznej wielkości ośmiu boisk do koszykówki, został stworzony na potrzeby Instagrama. Huśtawki, zjeżdżalnie, mosty, wieże - wszystko w tęczowych odcieniach. Jeśli zmęczą nas wodne rozrywki, można odpocząć w strefie relaksu na różowych poduszkach pod różowymi parasolami.

Oczywiście gospodarzem wyspy jest jednorożec. Zdaje się, że przestał on być jedynie motywem na ubraniach małych dziewczynek, a stał się swego rodzaju spełnieniem fantazji, również tych o bajecznych wakacjach.

Miłośnicy takich atrakcji powinni pakować stroje kąpielowe, brokat i okulary, nie muszą być różowe - wyspa jednorożców na Filipinach mieni się wszystkimi odcieniami różu.

Jednorożec zaprasza! (Fot. Instagram)

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2018
GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

Sport


Reklama