Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Facebook pozwoli cofnąć wysłanie wiadomości w Messengerze

Facebook pozwoli cofnąć wysłanie wiadomości w Messengerze
Mark Zuckerberg zapowiedział wprowadzenie zmian w platformie Messenger. (Fot. Getty Images)
Facebook pozwoli cofnąć wysłanie wiadomości w komunikatorze Messenger w ciągu 10 minut od nadania - poinformował serwis Tech Radar. Po wykasowaniu wypowiedzi znikają też u odbiorcy. Koncern Marka Zuckerberga stopniowo udostępnia funkcję w ramach aktualizacji.
Reklama

Nowa funkcja dostępna jest w przeglądarce z menu rozwijanego po kliknięciu w wielokropek wyświetlający się obok wysłanej wiadomości. W aplikacji mobilnej Messengera należy w tym celu przytrzymać treść palcem na ekranie.

Facebook zapowiedział wprowadzenie takiej funkcjonalności jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Pomysł wprowadzenia powszechnej możliwości cofania wysyłki wiadomości w komunikatorze Messenger pojawił się krótko po zdarzeniu, do jakiego doszło w kwietniu 2017 roku. Wtedy to wyszło na jaw, że wysłane przez Marka Zuckerberga wiadomości są po czasie usuwane ze skrzynek odbiorczych jego rozmówców - przypomniał Tech Radar.

Możliwość wycofania wysłanej wiadomości oferują już niektóre inne usługi komunikacji internetowej, m.in. również należący do Facebooka komunikator WhatsApp oraz poczta elektroniczna Gmail (Google).

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama