Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ewelina Lisowska - wywrotki na wrotkach

Ewelina Lisowska - wywrotki na wrotkach
Ewelina Lisowska wypuściła nowy singiel o t-shirt'cie. (Fot. Facebook/Ewelina Lisowska)
Najnowszy album Eweliny Lisowskiej Cztery promuje utrzymana w żartobliwym tonie piosenka T-shirt. W teledysku do utworu przez chwilę widzimy, jak piosenkarka jeździ na wrotkach. O mało się na planie nie zabiłam - wspomina kręcenie zdjęć.
Reklama

"To było straszne doświadczenie. Kupiłam te wrotki parę lat temu, bo bardzo spodobał mi się ich wygląd. Klip miał być taki słodki, przerysowany i wrotki cudownie do niego pasowały. Niestety, jak już je założyłam, przekonałam się, że nie jest łatwo na nich jeździć. Rolki są dużo łatwiejsze do opanowania. O mało się na planie nie zabiłam! Cud, że nie złamałam nogi - naprawdę. Trudno było mi się na nich utrzymać dłużej niż 30 sekund” - informowała Ewelina Lisowska.

O piosence "T-shirt” zrobiła się głośno bynajmniej nie sprawą wrotek. Słuchacze zarzucili Lisowskiej, że tekst utworu traktuje kobiety przedmiotowo. "Nie odpowiadam za czyjeś poczucie humoru. Być może był to kiepski żart z mojej strony. No, ale muzyka nie musi być poważna. Lubię się bawić, eksperymentować. Muzyka była osadzona w klimacie disco i nie mogłam napisać do niej poważnego tekstu. Więc stwierdziłam, że pójdę na całość z tą historią o dziewczynie, która jest tak zapatrzona w swojego chłopaka, że zrobi dla niego wszystko” – broniła się artystka.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.06.2019
GBP 4.782 złEUR 4.260 złUSD 3.799 złCHF 3.801 zł

Sport


Reklama