Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Emily Ratajkowski staje się twarzą wielkiej marki kosmetycznej

Emily Ratajkowski staje się twarzą wielkiej marki kosmetycznej
Emily Ratajkowski przywiązuje ogromną wagę do włosów. (Fot. Getty Images)
26-letnia amerykańska modelka i aktorka, Emily Ratajkowski została twarzą znanej marki kosmetycznej. To włosy reprezentują moją osobowość i siłę - komentuje swój udział w kampanii reklamowej.
Reklama

Emily Ratajkowski jest wysublimowana, inteligentna i charyzmatyczna, która potrafi się pięknie wypowiadać - komentuje magazyn "Elle". Ponadto jest niezwykle zaangażowana i asertywna, i odważy się zapozować nago. Modelka właśnie została ambasadorką jednej z największych marek kosmetycznych: Kerastase.

"Co sprawia, że czuję się seksowna i pewna siebie? Moje włosy!" - informowała w wywiadzie. Emily Ratajkowski, młoda kobieta o wielu twarzach staje się głosem kobiecości. W swej naturalnej prostocie top modelka i aktorka przekonuje, że trzeba kochać siebie. "Jestem zachwycona i dumna, że zostałam wybrana do reprezentowania Kerastase. Moje włosy wyrażają moją osobowość i moją siłę. Myślę, że tak jest w przypadku większości kobiet. Włosy ujawniają, kim naprawdę są... " - dodaje modelka w wywiadzie.

Emily jest idealną reprezentantką marki kosmetycznej specjalizującej się w kosmetykach do pielęgnacji włosów. "Emily uosabia kobietę w harmonii ze sobą. To jej zaufanie do siebie i jej wewnętrznej siły nas przekonało. Poznając ją, odkryliśmy młodą kobietę pełną życia. W kampanii zorganizowanej na wsi, ubrana po prostu w nieskazitelną męską koszulę, Emily odsłania swoją wizję piękna i pewności siebie" - podkreśla Rosa Carrico, dyrektor generalny Kerastase International.

"Bycie seksowną jest wysublimowaną formą piękna. Jest asertywnością i to jest bardzo kobiece. To coś, co musimy celebrować. Wszyscy jesteśmy piękni i niepowtarzalni na swój sposób. Musimy nauczyć się kochać i doceniać to, co nas wyróżnia" - ocenia wprost modelka.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2018
GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

Sport


Reklama