Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dorota Wellman o mamie: "Była moją Matką Boską"

Dorota Wellman o mamie: "Była moją Matką Boską"
"Dzień Matki mam codziennie". (Fot. PAP Life)
Dorota Wellman dzisiaj, w Dzień Matki, szczególnie wspomina swoją mamę. 'Była moją Matką Boską' - zaznacza.
Reklama

Dorota Wellman niedawno poprowadziła konferencję prasową Małgorzaty Rozenek-Majdan z okazji premiery jej książki o in vitro. Autorka publikacji głośno przyznaje, że jej dzieci przyszły na świat właśnie dzięki tej metodzie.

Jakie jest stanowisko dziennikarki i prezenterki w tej sprawie? Wellman przyznaje, że jest absolutnie za in vitro. Zwłaszcza, że kiedyś sama miała duży problem z zajściem w ciążę, bo na syna czekała przez 5 lat.

"Gdyby nie to, że wspólnie z moim mężem udało nam się w sposób spontaniczny i naturalny tę ciążę zrealizować, poddałabym się tej procedurze bez żadnych wątpliwości. Bardzo chciałam mieć dziecko, wręcz marzyłam o nim i zrobiłabym wszystko, żeby to dziecko mieć. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Nie jest dla mnie ważne to, co mówi jakakolwiek partia czy jakakolwiek religia. Ważne było moje pragnienie, żeby zostać mamą. Wtedy nie musiałam się na to decydować, ale gdyby była taka konieczność, zrobiłabym to bez wahania" - zaznacza.

Dzień Matki jest dla Wellman ważnym świętem, choć nie świętuje go hucznie. "Dzień Matki jest bardzo ważny, ale przede wszystkim dlatego, że ja pamiętam o swojej mamie. Mój syn pięknie pamięta o mnie, z czego bardzo się cieszę. Natomiast, my nawet jakoś niespecjalnie to celebrujemy, bo Dzień Matki mam codziennie. Chociażby dlatego, że mój syn, dorosły już człowiek, ma ze mną stały kontakt - kontaktujemy się ze sobą kilka razy dziennie, mamy sobie tyle do opowiedzenia. Jesteśmy zakolegowani, wręcz zaprzyjaźnieni. Cieszę się, że mam takie dobre relacje ze swoim dzieckiem i to jest moje największe szczęście. To jest mój Dzień Matki" - przekonuje.

Jak dziennikarka wspomina swoją mamę? "Była moją Matką Boską" - kwituje Wellman.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama