Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dobra energia w londyńskim POSK-u!

Dobra energia w londyńskim POSK-u!
Wystawcy nauczą m.in. energetycznej ochrony ludzi oraz opowiedzą o metodach zachowania długiego i zdrowego życia. (Fot. Getty Images)
Inhalacje solankowe, pokazy wegańskiej żywności, naturalne kosmetyki, hipnoza, wróżby i przede wszystkim dobra energia - już w ten weekend, 23 i 24 lutego, w londyńskim POSK-u odbędą się jubileuszowe X Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki.
Reklama

Podczas wydarzenia będzie można poznać ciekawych ludzi, którzy pasjonują się naturalną medycyną i kosmetyką. Poza tym, wszyscy goście targów będą mogli uczestniczyć w specjalistycznych, bezpłatnych wykładach i pokazach.

Hitem targów będzie udział dra Piotra Gutowskiego. Jest to lekarz psychiatra, ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

Nowe atrakcje targów to m.in.: stoisko ze sprzętem do poprawy ciśnienia krwi, infuzja tlenowa Organic Oxygen, a także pokazy wegańskiej żywności. Będzie można też skorzystać z bezpłatnych inhalacji solankowych oraz porad dotyczących... związków.

Na swoich stoiskach wystawcy nauczą energetycznej ochrony ludzi i mieszkań, opowiedzą o metodach zachowania długiego i zdrowego życia. 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

DOKŁADNY PROGRAM WYKŁADÓW

SOBOTA, 23 LUTEGO 2019 r., SALA SZAFIROWA:

11:30 Bartek Derleta i Hanna Drzewucka - "Analiza organizmu przy pomocy Kwantowego Analizatora Biorezonansu Magnetycznego". Część 1.
12:00 Dr. Piotr Gutowski, lekarz psychiatra , ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców - "Moda na sukces: Hipnoza i płytki Kolcowa jako podstawowa metoda!". Część 1.
12:30 Ludmiła Frąckowiak, lekarz medycyny, psychoterapeutka i bioenergoterapeutka, Rosja - "Woda - tajemniczy plan naszej planety, lek na choroby, kłopoty i niepowodzenia. Co wiedziały o wodzie kobiety - szeptunki i czarownice?". Część 1.
13:00 Radosław Żychliński, SOUVRE - luksusowa Polska Marka Kosmetyków - Kosmetyki Kolagenowe.
13:30 Elżbieta Zysnarska - Wellu - Zdowie, Uroda, biznes i pasja, biopeptydy ze skóry rybiej.
14:00 Zbigniew Jeruzal - znany londyński bioterapeuta i hipnoterapeuta - Bezpłatny Zbiorowy Seans Uzdrawiający Medycyny Holistycznej.
14:30 Patrycja Lech, RINGANA - naturalne kosmetyki.
15:00 Małgorzata Paluch, Kwantomed, Germańska Nowa Medycyna - "Zrozum swoją chorobę".
15:30 Zofia Buczma, Veni, terapeutka, malarka i trenerka rozwoju osobistego z 25 letnim stażem - "Dieta Praniczna i tajemnica odżywiania praną - klucz do przejścia na Bretarianizm".
16:00 Urszula Parzych, BEAUTY BY POLKA, Zabieg infuzji tlenowej, Organic Oxygen - pokaz. 
17:00 Elżbieta Zysnarska - GR.-7 przywraca pierwotny kolor siwym włosom.
17:30 Alex Polansky, Life Improvement Institute, USA, naturopata i promotor zdrowia i długowieczności - "Żyj świadomie i kreuj swoją rzeczywistość! Masz magiczne możliwości jako człowiek!".
18:00 Katarzyna Zielińska - "Jedz na surowo!"
18:30 Mariusz Śiwiec - "Stabilizacja poziomu kwasowo-zasadowego drogą do zdrowia".
19:00 Dr. Piotr Gutowski - Sesja terapeutyczna, grupowo-indywidualna. Płatna: Hipnoza w terapii kompulsywnego objadania się, nadwagi, uzależnienia od słodyczy, pieczywa, napady jedzenia, brak samoakceptacji ciała inne.

NIEDZIELA, 24 LUTEGO 2019 r., SALA SZAFIROWA:

11:30 Bartek Derleta i Hanna Drzewucka - "Analiza organizmu przy pomocy Kwantowego Analizatora Biorezonansu Magnetycznego. Cześć 2. Produkty Duo Life".
12:00 Elżbieta Zysnarska, Wellu - "Zdrowie, uroda, biznes i pasja, biopeptydy ze skóry rybiej".
12:30 Radosław Żychliński, SOUVRE, luksusowa polska marka kosmetyków - "Kosmetyki kolagenowe".
13:00 Dr. Piotr Gutowski, lekarz psychiatra, ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców - "Hipnoza i płytki Kolcowa w Twoim życiu: od codzienności i zdrowia do sukcesu osobowego". Część 2.
13:30 Ludmiła Frąckowiak, lekarz medycyny, psychoterapeutka i bioenergoterapeutka z Rosjji  - "Woda -tajemniczy plan naszej planety, lek na choroby, kłopoty i niepowodzenia. Co wiedziały o wodzie kobiety - szeptunki i czarownice?". Część 2.
14:00 Zbigniew Jeruzal, znany londyński bioterapeuta i hipnoterapeuta - Bezpłatny seans zbiorowy uzdrawiający medycyny holistycznej.
14:30 Katarzyna Stankowska, praktyk planu duszy i nauczyciel soul body fusion, mistrzyni reiki i radiosteta terapeutyczny, Soul Body Fusion - "Czy to prawda, że Dusza może wyjść z ciała? Zostawić nas samych? Jeżeli tak, to jak sprowadzić ją spowrotem. O jedności Duszy i ciała". 
15:00 Katarzyna Szafranek, mistrzyni Theta Healing, terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy - "Miłość - Zdrowie - Obfitość". 
16:00 Walentyna Matusz - "Zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu".
16:30 Zofia Buczma, terapeutka, malarka i trenerka rozwoju osobistego z 25-letnim stażem, Veni - "Korzyści z uwalniania zapisów z innych wcieleń - zdrowie, miłość, dobrobyt".
17:00 Sylwia Stelmach - mistrz radiestezji, hipnoterapeuta, numerolog, chirurg fantomowy, akupunkturzysta - "Analiza radiostezyjna mieszkań. Jak zabezpieczyć się przed negatywnym promieniowaniem żył wodnych?".
17:30 Elżbieta Zysnarska - "Marihuana lecznicza i oleje z konopi, wielki powrót do życia i diety człowieka Kannaway".
18:00 Alex Polanski, Life Improvement Institute, USA; naturopata i promotor zdrowia i długowieczności - "Pierwszy stopień wtajemniczenia - porzuć strach i odzyskaj wiarę w swoje możliwości. Pomoże Ci w tym Twój kod energetyczny".
18:30 Kamil Noach, założyciel kanału Nauki Noah - "Prawo przyciągania w miłości, czyli jak ja przyciągnęłem miłość do swojego życia i jak ty to możesz zrobić".
19:00 Dr. Piotr Gutowski - Sesja terapeutyczna, płatna: "Hipnoza uzależnień: alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, inne"; Grupowo-indywidualne sesje - "Korzyści z uwalniania zapisów z innych wcieleń - Zdrowie, Miłość, Dobrobyt".

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.07.2019
GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

Sport


Reklama