Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Coaching partnerski Baracka Obamy

Coaching partnerski Baracka Obamy
Barack Obama z żoną Michelle. (Fot. Getty Images)
Według Baracka Obamy, zanim kogoś poślubisz, musisz odpowiedzieć sobie na trzy ważne pytania. Życiowymi mądrościami, dawanymi przez byłego prezydenta USA, podzielił się w swojej książce jego starszy doradca Dan Pffeifer.
Reklama

Być może nieświadomie, ale jednak, Barack Obama zeswatał ze sobą bardzo wiele par. W jego sztabie wyborczym i administracji rodziły się pomysły polityczne, ale też kwitła miłość. Dłużnikiem Obamy jest np. Dan Pffeifer, jego starszy doradca, który w Białym Domu poznał obecną żonę Howli Ledbetter. W swojej nowo wydanej książce „Yes We (Still) Can”, Pffeifer wspomina bardzo ciekawą rozmowę, jaką odbył z Obamą na pokładzie Air Force One w 2015 r. Dan zwierzył się wtedy Barackowi, że zamierza zamieszkać razem ze swoją dziewczyną.

Prezydent powiedział mu, że jeśli chciałby się z nią ożenić, to powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań.

Pierwsze z nich brzmi: „Czy ona jest ciekawą osobą?”. „Z nikim innym nie spędzisz przez resztę życia tyle czasu, co z nią. Nie ma nic ważniejszego, niż chcieć wsłuchiwać się w jej ciekawe opinie” – stwierdził prezydent.

Pytanie numer dwa: „Czy potrafi cię rozśmieszyć?”. Jak wiadomo, Obamie i jego żonie Michelle nie brakuje poczucia humoru.

I ostatnia kwestia: „Jeśli chcielibyście mieć dzieci, czy ona będzie dobrą matką?”. Dan odpowiedział twierdząco na każde z pytań. A więc Howli była idealną kandydatką na żonę. W 2016 Obama był gościem na ich ślubie.

Były gospodarz Białego Domu, jako coach ds. relacji partnerskich wydaje się być wiarygodny. Wszak od prawie 27 lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Michelle.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2019
GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

Sport


Reklama