Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Celine Dion na dużym ekranie?

Celine Dion na dużym ekranie?
Powstaje film o słynnej piosenkarce. (Fot. Getty Images)
To będzie hit!
Reklama

Kanadyjska piosenkarka Celine Dion ma bardzo wielu fanów. Wśród nich znalazła się również reżyserka i aktorka Valerie Lemercier, która pragnie nakręcić film biograficzny o Dion.

W wywiadzie udzielonym niedawno magazynowi dla "TV Mag" Valerie Lemercier przyznała się do całkowitego zauroczenia kanadyjską piosenkarką Celine Dion. Zdradziła też kilka szczegółów na temat projektu, nad którym obecnie pracuje.

"Piszę scenariusz biograficzny o Celine Dion. Czuję prawdziwą fascynację jej drogą artystyczną i przeznaczeniem. Zrobię ten film i pokażę tę bohaterkę od 5. do 50. roku życia. To ambitny projekt, który jednak bez wątpienia spotka się z prawdziwym zainteresowaniem francuskiej publiczności" - wyjawia Lemercier.

W ciągu minionego roku Celine Dion jeszcze bardziej rozwinęła skrzydła i pokazała się w odsłonie, w której jeszcze jej nie znaliśmy. Po bardzo udanej zmianie stylu ubierania się, co skwapliwie odnotowują kolorowe gazety, piosenkarka podjęła europejską trasę, podczas której regularnie pojawiała się u boku jednego ze swych tancerzy, słynnego już teraz Pepe Munoza.

Celine Dion niedawno zamieszkała w Cesar's Palace w Las Vegas, gdzie też regularnie koncertuje. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2018
GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

Sport


Reklama