Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Bukmacherzy bezlitośni! Tulia bez szans na finał w Eurowizji?

Bukmacherzy bezlitośni! Tulia bez szans na finał w Eurowizji?
"Trzymajcie za nas kciuki, bądźcie z nami myślami!". (Fot. Facebook/Tulia)
Analitycy firmy bukmacherskiej oceniają, że pierwszy półfinał tegorocznego konkursu Eurowizji wygra Grecja. Z kolei reprezentujący Polskę zespół Tulia w aktualnych notowaniach bukmacherów jest 11. z kolei typowanym do zwycięstwa państwem.
Reklama

Dzisiaj w Tel Awiwie w Izraelu odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji. Wśród artystów, którzy wystąpią tego dnia na scenie, będą reprezentantki Polski. Analitycy firmy bukmacherskiej STS są zdania, że żeński zespół Tulia z utworem "Fire of Love" ("Pali się") ma niewielkie szanse na wygraną w pierwszym półfinale.

Faworytem analityków do wygranej jest reprezentantka Grecji – kurs 2,25. Oznacza to, że każde obstawione na ten kraj 100 zł – w przypadku jego zwycięstwa – przyniesie wygraną w wysokości 198 zł. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się postawić 100 zł na triumf Tuli, to zdobędzie aż 5 940 zł (kurs 75,00).

Podczas półfinału rywalami Polski, którzy zdaniem analityków mają większe szanse na wygraną, są m.in.: Australia, Islandia, Cypr czy Portugalia.

Czy dziewczyny z Polski podbiją świat? (Fot. Facebook/Tulia)

Z każdego z dwóch półfinałów do finału Eurowizji dostanie się po dziesięć najlepszych wykonawców. O ich wyniku będzie świadczyć suma głosów międzynarodowego jury oraz widzów w stosunku 50:50.

W opinii bukmacherów największe szanse na wygraną w finale tegorocznego konkursu Eurowizji ma Holandia – kurs 3,25. Jeśli jednak reprezentantkom Polski udałoby się dojść do ścisłego finału i go zwyciężyć, to gracz, który trafnie obstawił na taki scenariusz 100 zł, może zdobyć aż 15 840 zł (kurs 200,00).

Kawałek Tulii "Fire of Love" ("Pali się") pierwotnie ukazał się na rozszerzonej wersji debiutanckiego albumu tego zespołu. Na potrzeby Eurowizji utwór przearanżowano i dodano wstawki w języku angielskim. "Pali się, pali się miłosny ogień! Płonie w nas, płonie w nas jak suchy las! Kochaj mnie, kochaj mnie mocniej i mocniej! Na nic tu, na nic tu ogniowa straż!" – brzmi refren przeboju, który ma podbić Eurowizję.

Wczoraj polskie piosenkarki na fanpage'u zespołu podzieliły się najświeższymi newsami z Tel Awiwu: "W Izraelu jesteśmy już 10 dni. Przez cały czas bierzemy udział w próbach, ćwiczeniach, spotkaniach, wywiadach, zwiedzaniu, i integracji z delegacjami ponad 40 państw. Natomiast wczoraj miała miejsce oficjalna ceremonia otwarcia 64 Eurovision Song Contest. (...) Dziś pierwsza próba generalna, a wieczorem - jedno z największych wyzwań - jury show. Trzymajcie za nas kciuki, bądźcie z nami myślami! A jutro - prosimy o Wasze głosy i wsparcie - gdziekolwiek jesteście". 

Tymczasem Londynek.net zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - wspólne oglądanie finału 64. edycji Konkursu Eurowizji w w Klubie Orła Białego w Londynie! 

 

Komentarze


 • Amelia Miłobędzka
  14 maja, 17:07

  Będziemy!
  Do zobaczenia. Mimo wszystko liczę na to, że nasze dziewczyny nie zawiodą!

 • NoFX
  14 maja, 17:20

  Nie mają wąsów,nie zagrały na flecie,bez szans.A kto to ogląda? Chyba nikt normalny.

 • Polska wiocha w Izraelu
  14 maja, 21:12

  Kto zadecydował o wysłaniu do Izraela tej grupy gospodyń wiejskich ??? Obciach i dno.
  Nawet Zenek miałby 1000 razy większe szanse .

 • Ewa
  14 maja, 21:24

  Problem w tym, że ta piosenka brzmi wspaniale dla nas Polaków ze względu na tekst, ale bez zrozumienia tekstu brzmi tak średnio. Gdyby to była ich przeróbka Piosenki D. PODSIADLO lub Nie ma Cię . Nigdy nie było... to pewnie półfinał by się nam udał ( te dwie piosenki podobały się wszystkim w mojej pracy jeszcze za nim przetłumaczył im tekst z Pali się raczej w niczyj gust nie trafiłam)

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.08.2019
GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

Sport


Reklama