Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brzuszki i marzenia Anny Lewandowskiej

Brzuszki i marzenia Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci niezwykłym kolażem zdjęć. (Fot. Facebook/Anna Lewandowska)
Tego jeszcze nie było! Anna Lewandowska opublikowała na profilu zdjęcia swojego brzucha przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu córki Klary. Dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze marzenia - dodała.
Reklama

Jakie są najważniejsze marzenia Anny Lewandowskiej? "Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała" - wyznaje żona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Drugie marzenie Lewandowskiej, to chęć "inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży". Najważniejszy powód? "Bo w zdrowym ciele... zdrowe dziecko" - wyjaśnia.

Trzecie marzenie to zachowanie równowagi albo "balansu", jak pisze Lewandowska. "Każda z nas pełni różne role w życiu - jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym" - wyjaśnia, dodając, że z "różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe".

Wnioski? "Dbajcie o siebie, zachowajcie równowagę, realizujcie swoje plany" - podsumowuje żona kapitana naszej kadry.

Komentarze


 • Lala
  23 października 2017, 12:43

  Nikomu tego goofna juz nawet sie komentowac nie chce

 • Lewamdoska
  23 października 2017, 20:11

  Idiotka do spodu

 • Czytelnik
  23 października 2017, 20:56

  Polska Cheryl

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama