Temat problemów psychicznych Britney Spears jest złożony i omawiany od lat. Piosenkarka przeszła publiczne załamanie nerwowe w 2007/2008 roku, co skutkowało długoletnim ubezwłasnowolnieniem. (Fot. Getty Images)

Britney zgłosiła się na odwyk...

44-letnia Britney Spears dobrowolnie zgłosiła się do ośrodka leczenia uzależnień miesiąc po aresztowaniu pod zarzutem prowadzenia pod wpływem alkoholu lub/i susbstancji odurzających. Ma stawić się w sądzie 4 maja.

Britney Spears dobrowolnie rozpoczęła terapię w ośrodku leczenia uzależnień. Decyzja nastąpiła około miesiąca po jej aresztowaniu 4 marca na przedmieściach Los Angeles.

Jak informowano, Spears została zatrzymana po zgłoszeniach o "jeździe niebezpiecznej z dużą prędkością" oraz o "najeżdżaniu na pasy". Po zatrzymaniu policja przewiozła ją do szpitala w celu wykonania badań na poziom alkoholu we krwi oraz obecność substancji odurzających.

Następnie gwiazdę poddano testom trzeźwości w terenie, a następnie aresztowano i zwolniono po około trzech godzinach.

W oświadczeniu dla prasy przedstawiciel Spears potwierdził, że artystka dobrowolnie zgłosiła się do placówki.

Jak podkreślił anonimowy informator, aresztowanie Britney było dla niej zimnym prysznicem. Źródła wskazały, że celem pobytu w ośrodku ma być poprawa stanu psychicznego i fizycznego piosenkarki, a nie leczenie uzależnienia od jednej określonej substancji.

4 maja Spears ma się stawić w sądzie w związku z zarzutami o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków. Mają jej wówczas towarzyszyć synowie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Co o tym myślisz?
Ładuję...
Kurs NBP
GBP
4.9284
+0.0065
EUR
4.2530
+0.0049
USD
3.6878
+0.0111
CHF
4.6093
+0.0063
Forex
Źródło: currencybeacon.com
Ładuję...

Ogłoszenia

Wiadomości

Wydarzenia

Menu