Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Breaking the limits" - film o Jerzym Górskim na VOD

"Breaking the limits" - film o Jerzym Górskim na VOD
Jerzy Górski - polski triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie. (Fot. FB/Jerzy Górski)
Lata 80., komunistyczna Polska - prawdziwa historia młodego człowieka, który pokonał uzależnienie od heroiny, by stać się jednym z najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie.
Reklama

Film łączy emocjonalny dramat z ekscytującym widowiskiem sportowym i przedstawia historię uciekającego od agresywnego ojca chłopaka, który próbuje znaleźć towarzystwo wśród bezdomnych narkomanów.

Losy Jerzego i jego dziewczyny Grażyny wymykają się spod kontroli. Gdy jeden po drugim jego przyjaciele padają ofiarą śmiertelnego uzależnienia, on zdaje sobie sprawę, że może być następny…

Zdeterminowany, by zerwać z nałogiem i odmienić swoje życie, postanawia ukończyć Double Ironman Triathlon - brutalną, dwudniową imprezę sportową.

Rozpoczynając rygorystyczny reżim treningowy, Jerzy musi pokonać demony i stawić czoła tragedii, która go spotkała. Ostatecznie pokonuje uzależnienie i zostaje mistrzem świata i idolem wzorem kolejnych pokoleń sportowców.

W filmie zobaczymy: Jakuba Gierszała i Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Arkadiusza Jakubika i Annę Próchniak.

Kadr z filmu "Breaking the limits". (Fot. Mat. prasowe)

"Breaking the limits" prezentuje najlepsze współczesne polskie kino - porywające, bolesne, podnoszące na duchu i nie do pominięcia. Film zdobył szereg nagród na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w 2018 roku, w tym nagrodę Złotego Lwa dla publiczności, Złotego Lwa za najlepszy debiut dla Kamili Kamińskiej i za najlepszy scenariusz dla Marka Warszewskiego.

Film zdobył także Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest 2018. "Breaking the Limits" wyreżyserowany jest przez wielokrotnie nagradzanego reżysera Łukasza Palkowskiego, którego film "Bogowie" odebrał szereg nagród w Polish Film Awards w 2015 roku, w tym za najlepszy film.

"Breaking the limits" na VOD w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA i Kanadzie 31 marca 2019.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.05.2019
GBP 4.885 złEUR 4.311 złUSD 3.870 złCHF 3.834 zł

Sport


Reklama