Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Bonnie Tyler powraca!

Bonnie Tyler powraca!
Brytyjska gwiazda muzyki pop wkrótce wystąpi w Polsce. (Fot. Getty Images)
Słynąca z niepowtarzalnego głosu - Bonnie Tyler, w październiku pojawi się w Polsce, by po raz kolejny wykonać wspólnie z polską publicznością takie szlagiery, jak: Holding Out For a Hero, czy Total Eclipse of the Heart. Koncert gwiazdy - 20 października w katowickim Spodku.
Reklama

Kiedy równo 40 lat temu jej pierwszy wielki hit – "It’s a Heartache” - przebojem wkradł się do pierwszej trójki amerykańskiego notowania Billboardu, cały muzyczny świat wiedział, że ma do czynienia z przyszłą wielką gwiazdą estrady.

Bonnie Tyler publiczność pokochała za jej mocny, lekko zachrypnięty głos, który stał się jej wizytówką. Utwór "It’s a Heartache” zrobił z Tyler gwiazdę międzynarodową, wskoczył do czołówki Billboard Hot 100 i stał się jednym z największych przebojów na przełomie lat 70. i 80.

W tym okresie została Bonnie także uznana za wybitną osobowość muzyki pop, zyskując dwukrotnie nominację do nagród Grammy.

 

Komentarze


  • Monika 70
    12 października 2018, 13:06

    Tak to prawda jej głos jest przecudowny. Gdybym tylko miała możliwość napewno byłabym na tym koncercie. Takiej drugiej Bonie już nie doczekam. Polecam koncert. WARTO BYĆ. I posłuchać cumownej muzyki i wspaniałego GŁOSU. Zostań z nami jak długo się da Bonie 😚

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama