Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Banderas nie zwalnia po zawale serca

Banderas nie zwalnia po zawale serca
Antonio Banderas powraca do pracy aktora. (Fot. Getty Images)
Hiszpański aktor Antonio Banderas twierdzi, że wrócił do pełni zdrowia po przebytym w minionym roku zawale serca. 'Czuję się dobrze. Od roku nie zwalniam' - wyznał popularny artysta.
Reklama

Jesienią Antonio Banderas bierze udział w kręceniu nowego filmu Pedro Almodovara pt. “Ból i Chwała”. Pomimo intensywnej pracy na planie hiszpański gwiazdor zaznacza, że czuje się świetnie. “Nie narzekam na zdrowie. Jestem w stałym kontakcie z moim kardiologiem i słucham jego wszystkich wskazówek” - wyznał Antonio Banderas.

Przebyty zawał serca choć nie wpłynął na intensywność pracy artysty, to zaowocował częstszymi wypowiedziami aktora o wierze. W ostatnim czasie Banderas kilkakrotnie wypowiadał się publicznie o swoim nawróceniu.

58-letni Antonio Banderas jest nie tylko aktorem, ale też reżyserem oraz producentem filmowym. W przeszłości był również modelem i piosenkarzem.

W kwietniu tego roku Antonio Banderas podjął nowe wyzwanie, występując w inauguracyjnym spektaklu opery “Passio Christi” w rodzinnej Maladze. Autorem dzieła jest ksiądz Marco Frisina, dyrektor rzymskiego chóru diecezjalnego.

W sztuce opowiadającej o ostatnich dniach Jezusa Chrystusa przed ukrzyżowaniem Banderas zagrał podrzędną rolę. Jedną z kluczowych postaci w tym dziele była włoska solistka Maria Grazia Schiavo. W przedstawieniu wcieliła się ona w rolę św. Marii Magdaleny.

Antonio Banderas wystąpił w swojej karierze w kilkudziesięciu hiszpańskich i amerykańskich filmach, w tym w tak znanych obrazach jak: "Maska Zorro”, “Desperado”, “Filadelfia” oraz “Frida”. Pytany o bycie hollywoodzką gwiazdą, stwierdził ostatnio, że sława ta “jest niczym bożonarodzeniowa gwiazda dekoracyjna”. “Z zewnątrz ładnie świeci, z tyłu zaś jest zwyczajnym kawałkiem kartonu” - dodał aktor.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.05.2019
GBP 4.877 złEUR 4.299 złUSD 3.844 złCHF 3.833 zł

Sport


Reklama