Menu

Ariana Grande zapowiada pierwszy singiel z nadchodzącego albumu

Ariana Grande zapowiada pierwszy singiel z nadchodzącego albumu
Piosenkarka wraca z długo wyczekiwanym albumem. (Fot. Getty Images)
Ariana Grande ogłosiła, że pierwszy singiel z jej nadchodzącego albumu zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu. 32-letnia gwiazda pop ujawniła w poście na Instagramie, że utwór zatytułowany Hate That I Made You Love Me” będzie promował jej ósmą, z niecierpliwością wyczekiwaną płytę studyjną pt. Petal.

Cała płyta, na której znajdzie się 12 utworów, ukaże się 31 lipca, a utwór "Hate That I Made You Love Me" będzie dostępny już 29 maja.

W czerwcu wokalistka wyrusza w trasę "The Eternal Sunshine", która obejmie koncerty w USA i Kanadzie, a zwieńczona zostanie 10 występami w londyńskiej O2 Arena w sierpniu i wrześniu.

Zapowiedź nowej muzyki następuje po występie Ariany w filmowej adaptacji musicalu "Wicked", gdzie wcieliła się w rolę Glindy. Rola ta przyniosła jej pierwszą w karierze nominację do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa.

Ponadto piosenkarka zagra w filmie "Focker-In-Law", czyli czwartej części serii "Poznaj moich rodziców" u boku Bena Stillera i Roberta De Niro. Premiera filmu planowana jest na listopad tego roku.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz

News


Rates by NBP, date 05.06.2026
GBP 4.9138 złEUR 4.2433 złUSD 3.6553 złCHF 4.6301 zł

Sport