Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Agencje walczą o córki Iglesiasa

Agencje walczą o córki Iglesiasa
Siostry Iglesias stają się coraz bardziej pożądane w świecie mody. (Fot. Instagram/@victoriaiglesiasr)
Światowe agencje modelek rozpoczęły walkę o 16-letnie bliźniaczki, Cristinę i Victorię Rijnsburger Iglesias. Nastolatki są córkami słynnego hiszpańskiego piosenkarza Julio Iglesiasa.
Reklama

Wśród firm kuszących córki artysty są m.in. spółki, których właścicielami są Elieen Ford oraz John Casablancas, uważani za liderów w świecie agencji modelek.

Zarówno Cristina, jak i Victoria na swoich profilach na portalach społecznościowych od dłuższego czasu umieszczają zdjęcia, na których pozują niczym modelki. Osób lubiących je w tej roli nie brakuje, o czym świadczy liczba like'ów - ponad 70 tys.

Bliźniaczki nie ukrywają, że kiedyś chciałyby podążyć śladem swojej matki, 52-letniej dziś Mirandy Rijnsburger. W wywiadzie dla jednego z hiszpańskich magazynów zdradziły, że pasjonują się również karierami innych modelek.

"Podziwiamy wszystkie modelki, lecz w szczególności Adrianę Limę. Podoba nam się jaka jest. Ludzie myślą, że to łatwe być modelką, ale wcale tak nie jest. Potrzeba dużo pracy i zaangażowania" - przekazały siostry bliźniaczki.

Już przed ponad dwoma laty, Julio Iglesias ujawnił w hiszpańskich mediach, że jednym z największych marzeń jego córek jest kariera modelek.

"Cristina i Victoria chciałyby zostać modelkami, tak jak ich matka. A ja chciałbym, aby były mocne, ponieważ życie je bardzo rozpieszczało" - stwierdził hiszpański piosenkarz.

Urodzony w 1943 r. Julio Iglesias jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy na świecie. Artysta wydał blisko 80 albumów muzycznych. W Księdze Rekordów Guinnessa odnotowany jest jako piosenkarz, który nagrał najwięcej płyt w największej liczbie języków. Najczęściej śpiewa po hiszpańsku, a także po francusku, angielsku i portugalsku.

Od 1990 r. Julio Iglesias żyje w związku z Mirandą Rijnsburger. Małżeństwo ma piątkę dzieci, w tym dwie bliźniaczki: Cristinę i Victorię.

Iglesias ma też trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Wśród nich jest światowej sławy piosenkarz Enrique Iglesias.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama