Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ach, co to był za ślub...

Ach, co to był za ślub...
Daniel Martyniuk i jego wybranka. (Fot. Facebook/Daniel Martyniuk)
Ślub i huczne wesele syna króla disco polo Daniela Martyniuka przyciągnęło uwagę fanów i mediów. Przepiękna impreza, wytańczyłem się za wszystkie czasy - zapewnia jeden z gości Radek Liszewski, lider Weekendu.
Reklama

"Mega impreza, przepiękna para młoda, wspaniali wykonawcy, przetańczyłem całą noc do 4:00 rano" - opowiada jeden z zaproszonych gości, Radek Liszewski. "To bardzo rzadkie, że jestem gościem na takich imprezach, najczęściej występuję, a tu mogłem się nareszcie zabawić" - opowiada lider Weekendu.

Czy to znaczy, że nie wykonał żadnej piosenki? "No nie, nie dało się: była Ona tańczy dla mnie, to dla pana młodego i Jesteś zarąbista - dla panny młodej" - dodaje gwiazda disco polo.

Śpiewał też ojciec pana młodego, Zenon Martyniuk, przede wszystkim "Przez twe oczy zielone".

Co znalazło się na stole? "Przysmaki podlaskie, zwłaszcza kartacze i inne zawijasy" - rekomenduje regionalna kuchnię pochodzący z Sejn Liszewski.

Wybranką 29-letniego Daniela Martyniuka, absolwenta Szkoły Morskiej w Gdyni, jest 19-letnia Ewelina Golczyńska. Weselni goście bawili się na hucznym weselu w Lipowym Moście. Zaproszonych było ponoć 250 osób. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama