Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

4-latka zarabia w UK krocie na YouTube!

4-latka zarabia w UK krocie na YouTube!
Te dzieciaki podbiły internet! (Fot. YouTube)
Ma 4 lata, pochodzi z Łotwy, mieszka w Wielkiej Brytanii i jest na Wyspach niekwestionowaną gwiazdą. Poznajcie Gabriellę - dziecko, które na YouTube zarabia miliony.
Reklama

Mała Gabriella jest gwiazdą kanału Toys and Little Gaby, który ma ponad 11 milionów subskrybentów i 3 miliardy odsłon.

Kanał założyła trzy lata temu mama 4-latki - 28-letnia Sabine. Na filmikach Gabi i jej 5-letni brat Alex bawią się zabawkami, śpiewają, grają i wykonują różne zadania.

Dla Sabine, która pochodzi z Łotwy, a teraz mieszka na północy Anglii, zarządzanie kanałem to praca na pełen etat. "Kiedy byli mniejsi, lubili oglądać filmy na YouTube, więc pomyślałam: dlaczego my nie spróbujemy?" - przyznała 28-latka, zdradzając, że ​​zarobki z filmików wyniosły w tym roku około 1 miliona funtów.

Jak dotąd, najpopularniejszym wideo na Toys and Little Gaby jest "Bath Song Nursery Rhymes for Kids", które ma już ponad 420 milionów wyświetleń!

W tym tygodniu Toys and Little Gaby był najchętniej oglądanym kanałem na YouTube w Wielkiej Brytanii, pokonując 23 miliony innych tytułów.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 16.08.2019
GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

Sport


Reklama