Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

15 lat Londynek.net: Konkurs z nagrodami!

15 lat Londynek.net: Konkurs z nagrodami!
Już od 15 lat portal Londynek.net jest blisko Was: Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Codziennie staramy się informować o bieżących wydarzeniach z Polski, UK i całego świata oraz łączyć Rodaków poprzez istniejący od samego początku portalu panel ogłoszeniowy. Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla naszych Czytelników atrakcyjne konkursy!
Reklama

Zasady każdego konkursu ogłaszane będą w kolejne piątkowe popołudnia na naszym Facebook Page – gorąco zachęcamy do polubienia naszej strony!

W tym tygodniu do wygrania będą: voucher o wartości 150 GBP na sesję zdjęciową u Patrycja Depowska Photography oraz voucher o wartości 250 GBP na makijaż permanentny brwi do Brow Architect.

Dla Czytelników Londynek.net fotografka Patrycja Depowska ufundowała 1 voucher na sesję zdjeciową o wartości 150 GBP.

Patrycja Depowska profesjonalną fotografią zajmuje się od dwóch lat. Od zawsze robiła zdjęcia ludziom, miejscom, rzeczom. Skupiała swoje zainteresowania na fotografowaniu twarzy i emocji ludzi. Na tym samym skupia się dziś. "Emocje na zdjęciu są dla mnie równie ważne jak prawdziwość i naturalność. Kocham robić zdjęcia, które wyrażają coś, kogoś. Zależy mi, by na moim zdjęciu odbiorca mógł się zatrzymać, zaobserwować i do niego wrócić"

Fotografka stara się dostrzegać to, co najpiękniejsze w osobie, z którą pracuje, wyciąga z niej to co najlepsze. W fotografii jest samoukiem, kieruje się dużą intuicją, spostrzegawczością, niezwykłą wrażliwością na piękno oraz dążeniem do perfekcji. Sztuka jest w jej sercu. Kocha zdjęcia erotyczne, wrażliwe i emocjonalne.


Dla Czytelników Londynek.net Brow Architect ufundowało 1 voucher o wartości 250 GBP na makijaż permanentny brwi.

Anna Szymańska to dyplomowana Lingerystka i właścicielka Blow Architect.
Makijaż permanentny powinien sprawiać permanentną radość, dlatego musi być wykonany przez osoby obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. To właśnie dzięki tym cechom Pani Anna może stworzyć makijaż permanentny Twoich marzeń.

Pasja do malarstwa i rysunku ułatwiła jej wykonywanie najbardziej precyzyjnego makijażu permanentnego i nie tylko. Od wielu lat współpracuje jako osobista wizażystka wielu gwiazd oraz głów państw jak również ludzi z kręgu politycznego. Jej klientami byli m.in. Joanna Przetakiewicz, Kate Rozz, Claudia Winkleman, Olivia Palermp, Saudi Arabia Princess z całą rodziną, Claire Anne Stroll - właścicielka firmy Michael Kors i Tommy Hilfigher, Laura Whitmore - prezenterka MTV, Roland De Wolfe jak i również znane twarze polityki z Azerbejdżanu.

Pani Anna została zakwalifikowana do finału Międzynarodowych Mistrzostw Mikijażu Permanentego – International PMU Championship 2018.

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Szczegóły podamy już dziś na naszym Fan Page!  

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF).
2. Konkurs odbywa się wyłącznie na Facebook Page Organizatora.
3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 13.10.2017, a jego zakończenie nastąpi w dniu 18.10.2017.
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto polubił stronę Londynek.net oraz posiada ukończone 18 lat. Pracownicy oraz osoby z najbliższej rodziny Organizatora są wyłączone z udziału w konkursie.
5. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
– polubić stronę Londynek.net www.facebook.com/Londynek
– udostępnić post konkursowy wraz ze zdjęciem
– dodać komentarz
6. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi w dniu 19.10.2017 na tablicy Organizatora. Liczba Zwycięzców: 2.
7. Wygraną są voucher na sesję zdjęciową do Patrycja Depowska Photography albo voucher na makijaż permanentny do Brow Architect.

8. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie prawidłowych danych Uczestnika. Nagrody nie można przekazać osobie trzeciej, ani wymienić jej na równowartość pieniężną.
9. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publiczne ogłoszenie wyników. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych takich jak imię i nazwisko (lub „nickname” używany przez uczestnika konkursu na jego profilu) przez Organizatora konkursu na jego tablicy.
10. Zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia się do Organizatora w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu poprzez wiadomość na Facebook. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora.
11. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF). 

12. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

Zapraszamy do zabawy!

Londynek.net

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2018
GBP 4.841 złEUR 4.293 złUSD 3.668 złCHF 3.800 zł

Sport


Reklama