Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Zimowy bonus" - aż 4 tys. funtów na Polaka. Wiedziałeś o tym?

"Zimowy bonus" zawsze się przyda... (Fot. Getty Images)
Dodatkowa gotówka w wysokości nawet 4 tysięcy funtów czeka na aż 0,5 miliona Polaków na Wyspach. Pieniądze na koncie znajdą się zwykle w 2-8 tygodni. Co więcej, dodatkowe funty nie podlegają zwrotowi. Zobacz, czy kwalifikujesz się do otrzymania "zimowego bonusu" przyznanego przez brytyjskie władze.
Reklama

Nie wiesz, ile otrzymasz? – Dowiedz się tutaj!

Dodatkowe pieniądze po świętach i nowym roku przydadzą się każdemu. Teraz Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii mogą je zdobyć. Zgodnie z rozporządzeniem władz brytyjskich na rekompensaty dla polskich emigrantów przeznaczone jest aż 300 milionów funtów. Oznacza to, że średnio na głowę przypadać może od 3 000 do 5 000 funtów. Uprawnionych do odebrania pieniędzy jest aż 0,5 miliona Polaków.

Kto otrzyma funty?

Finansowy bonus jest rekompensatą opłat za prowadzenie konta bankowego. Rekompensata składa się ze zwrotu nielegalnie pobranych przez bank pieniędzy wraz z odsetkami. Należy się ona każdej osobie, która posiada płatne konto bankowe w brytyjskim banku tzw. PBA, a konto to zostało założone w wyniku sprzedaży w złej wierze np. klientowi, który słabo mówił po angielsku.

Słabo mówiłeś po angielsku? – wnioskuj o rekompensatę!

W Wielkiej Brytanii sprzedaż w złej wierze oznacza nieprzekazanie informacji dotyczących sprzedawanego produktu. Oznacza to, że o zwrot opłat za prowadzenie konta starać się może nie tylko osoba, której nie poinformowano o opłatach za rachunek, ale i ta, której nie powiadomiono o wszystkich opcjach PBA lub wprowadzono w błąd co do jego możliwości i znaczenia. Oszukanych na PBA jest 0,5 miliona Polaków, wilcza się to zarówno tych mających aktywne rachunki bankowe, jak i te zamknięte. Zwrot obejmuje i jedne, i drugie rachunki.

Jaką kwotę dostanę?

Średnia wysokość rekompensat opłat bankowych to nawet 3 000 funtów. Specjaliści Harvard Claims podają jednak, że wysokość zwrotu to od kilkudziesięciu do ponad 5 000 funtów – wszystko zależy do tego, jakie opłaty pobierał bank i jak długo się je opłacało. Szacunkową wysokość zwrotu można wyliczyć na stronie Harvard Claims. Po podaniu podstawowych informacji dotyczących konta, kalkulator zwrotu podaje wysokość rekompensaty wypłacanej przez bank.

Jak uzyskać pieniądze?

Aby odzyskać swoje funty wraz z odsetkami, wystarczy kilka minut. Korzystając z pomocy Harvard Claims, można to zrobić bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na: https://harvardclaims.co.uk

W odpowiedzi skontaktuje się polskojęzyczny konsultant, który wyjaśni kolejne kroki ubiegania się o zwrot opłat bankowych. Porada specjalistów Harvard Claims jest bezpłatna, za pomoc zapłacisz dopiero, gdy otrzymasz pieniądze. W ramach pomocy Harvard Claims:

  • sprawdza, czy zwrot opłat bankowych się należy i szacuje jego wysokość,
  • sporządza pismo reklamacyjne do banku wraz z uzasadnieniem w języku angielskim i dostarcza je do komórki zajmującej się rozpatrywaniem reklamacji,
  • na bieżąco monitoruje sprawę i prowadzi negocjacje z bankiem ws. wysokość rekompensaty,
  • w przypadku odmownej decyzji banku składa relację od pierwotnej decyzji i przeprowadza wniosek odwoławczy.

Korzystając z pomocy Harvard Claims, swoje funty można odzyskać w 2 do 8 tygodni od czasu złożenia wniosku reklamacyjnego. Pieniądze zawsze przekazywane są w całości na konto właściciela rachunku bankowego. Harvard Claims działa na zasadzie „nie odzyskasz - nie płacisz”. Zgłaszając się do Harvard Claims, nic się nie traci, a zyskać można znaczny zastrzyk gotówki.

Odbierz należne pieniądze – złóż wniosek teraz!

Szybko i bezpiecznie – prosty sposób

Nielegalnie pobrane opłaty bankowe przez brytyjskie banki z pomocą profesjonalistów można odzyskać, wypełniając formularz kontaktowy na stronie: https://harvardclaims.co.uk lub zadzwonić pod numer 0187 262 07 02.

Po pomoc możesz zgłosić się w każdym momencie – nie zwlekaj i wypełnij formularz reklamacyjny już dziś, a twój zimowy bonus trafi do Ciebie jeszcze przed nastaniem wiosny!

Chcesz dostać swoje funty? – Kliknij TUTAJ i wypełnij wniosek po polsku!

 
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2019
GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

Sport


Reklama