Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rekompensaty dla 80% Polaków na Wyspach. Tobie też się należy £1 500?!

Rekompensaty dla 80% Polaków na Wyspach. Tobie też się należy £1 500?!
Zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego to niezwykle opłacalny proces. W jego wyniku można zyskać sporo pieniędzy, a nie traci się nic. (Fot. Getty Images)
Oszczędzanie to niełatwa sztuka, ale konieczna. Wiedzą o tym polscy emigranci na Wyspach. Często ich ciężko zarobione funty uciekają, a oni sami nawet nie wiedzą gdzie. Jak się okazuje, istnieje prosty sposób, aby przynajmniej część z nich odzyskać, a dodatkowo jeszcze na tym zarobić. Zobacz, jak ograniczyć swoje wydatki i zwiększyć oszczędności.
Reklama

Nie wiesz ile Ci się należy? – Sprawdź w 10 sekund!

Większość funtów tracimy na zakup mało istotnych lub zupełnie niepotrzebnych nam usług. Wiedzą o tym dokładnie właściciele kont bankowych w Wielkiej Brytanii. Przez lata tracili oni tysiące funtów na opłatach bankowych. Dotyczyły one najczęściej usług i ubezpieczeń zupełnie niedopasowanych do ich potrzeb. Z większości z nich nie mogli skorzystać, nawet jeśli by chcieli. Wynika to z tego, że nie spełniali wymagań formalnych. Ponoszenie takich kosztów na pewno nie przyczyniło się do powiększenia oszczędności, a wręcz przeciwnie. Tracimy przez to przeciętnie 300 funtów rocznie. Teraz sprawa jest jasna: rząd brytyjski, a dokładnie FOS (Organ Nadzoru Finansowego), nakazał bankom rekompensaty.

Nie czekaj do ostatniej chwili – Zgłoś się teraz!

Jak odebrać swoje funty?

Jeśli co miesiąc ponosisz opłatę za prowadzenie konta, oznacza to, że jesteś w gronie osób, których dotyczy problem. W teorii możesz więc korzystać z wielu dodatkowych usług np. ubezpieczenia telefonu, podróży, pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu. Nigdy nie korzystałeś z tych udogodnień? A może chciałeś, ale okazało się, że nie możesz? Na dodatek miałeś słabą znajomość angielskiego, gdy otwierano Ci rachunek? W takiej sytuacji jest 8 na 10 Polaków mieszkających na Wyspach. Wszystko przez to, że Twoje opłaty bank pobierał w tzw. złej wierze. W takiej sytuacji możesz zażądać zwrotu od kilkuset do nawet 5 tysięcy funtów. Pieniądze winien Ci jest bank, który je pobrał.

Czujesz się oszukany? – odbierz rekompensatę!

I co dalej?

W momencie, kiedy masz wątpliwości czy opłaty są nieuczciwe, zgłoś się do Harvard Claims - jednostki, która reprezentować Cię będzie na zasadzie „no win, no fee”. Pomoże Ci ona bezpłatnie sprawdzić, czy rekompensata się Tobie należy i pomoże wyliczyć, ile pieniędzy powinieneś otrzymać.

W odzyskaniu pieniędzy pomoże Harvard Claims, który kompleksowo zadba o Twoje finanse. (Fot. Getty Images)

Wysokość odszkodowania możesz sprawdzić też samodzielnie, wchodząc na  stronę i skorzystać z bezpłatnego kalkulatora.

Harvard Claims specjalizuje się w uzyskiwaniu rekompensat w Wielkiej Brytanii. Profesjonalnie przygotuje komplet dokumentów, napisze wniosek o rekompensatę. Do tego poprowadzi ewentualne negocjacje z bankiem, w przypadku gdy kwota rekompensaty będzie zbyt niska. Doświadczenie oraz wiedza pozwala Harvard Claims uzyskać rekompensaty plus ustawowe odsetki.

Nie czekaj do ostatniej chwili – Zgłoś się po pieniądze!

Co z tego będę miał?

Wielu Polakom wydaje się, że zwrot opłat za prowadzenie konta jest nieopłacalny: "Ubiegam się przez miesiące, a dostanę marne kilka funtów", "Bank nie zwróci, w końcu sami zgodziliśmy się na płacenie za konto", "To się nie opłaca, szkoda czasu".

To tylko niektóre z opinii, jakie można przeczytać na forach dla Polaków w UK. Jak jednak pokazuje rzeczywistość, zwrot opłat za prowadzenie konta bankowego to niezwykle opłacalny proces. W jego wyniku można zyskać sporo pieniędzy, a nie traci się nic.

Procedura reklamacyjna jest bezpłatna, bank nie pobiera za nią ani funta. Złożenie wniosku o zwrot opłat bankowych nie wpływa też na zdolność kredytową czy ogólne kontakty z bankiem. Nie mając czasu na podjęcie się przeprowadzenia procesu reklamacyjnego, ten można powierzyć profesjonalistom. W odzyskaniu pieniędzy pomoże Harvard Claims, który kompleksowo zadba o Twoje finanse. Wypełniając formularz na TEJ stronie wykonasz pierwszy krok do odzyskania swoich pieniędzy.

Rozpocznij proces zwrotu – Zgłoś się dziś!

Pierwszy krok i co dalej?

Wejdź TUTAJ i wykonaj pierwszy krok do odzyskania swoich pieniędzy. Następnie oczekuj na telefon zwrotny od polskojęzycznego konsultanta. W trakcie rozmowy (prowadzonej w języku polskim) potwierdź swoje dane oraz informacje dotyczące konta. Na tej podstawie zostanie przygotowany wniosek reklamacyjny do banku.

Specjaliści Harvard Claims zadbają o jego dostarczenie oraz będą na bieżąco monitorować sprawę, w razie konieczności podejmą też negocjacje z bankiem co do wysokości zwrotu opłat, o czym będziesz informowany. Ty na swoje pieniądze będziesz czekać od 2 do 8 tygodni. Zostaną one przelane na wskazane konto lub przesłane w formie czeku. Harvard Claims pobiera prowizje jedynie od odzyskanej od banku kwoty na zasadzie „no win, no fee", czyli opłata pobierana jest tylko po odzyskaniu pieniędzy.

Jesteś zainteresowany odzyskaniem swoich funtów? A może masz wątpliwości, czy o taki zwrot możesz się starać? Zajrzyj na oficjalną stronę Harvard Claims - https://harvardclaims.co.uk i policz wysokość swojego zwrotu, poproś o kontakt z konsultantem lub od razu wypełnij formularz zwrotu opłat bankowych.

Nie zwlekaj, bo może być za późno – złóż wniosek o pieniądze!

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.10.2018
GBP 4.901 złEUR 4.305 złUSD 3.760 złCHF 3.775 zł

Sport


Reklama