Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Prawo przyciągania - 10 + 1 trików do zastosowania od zaraz

Prawo przyciągania - 10 + 1 trików do zastosowania od zaraz
Wszechświat tylko czeka na nasze rozkazy i pytania... (Fot. Thinkstock)
Zagłębiasz się w Prawo Przyciągania i ciągle coś jest nie tak? Czekasz w nieskończoność, a Twoje zamówienie w dalszym ciągu ma status "do realizacji", zamiast "wykonane"? Prawdopodobnie popełniasz któryś z błędów opisanych w artykule 8 powodów, dla których PP nie działa.
Reklama

Jeśli jednak chcesz pomóc Wszechświatowi w procesie manifestacji, mamy dla Ciebie kilka sposobów, które ułatwiają pracę z Prawem Przyciągania.

10 + 1 trików, które możesz zastosować już teraz:

1. Zamień afirmacje na pytania

Wszechświat uwielbia pytania. Zamień wszystkie afirmacje na zdania pytające, aby dać Wszechświatowi sygnał do tego, że oto właśnie może zacząć Cię zaskakiwać. Jeśli zadasz prawidłowe pytanie, zauważysz, że magia dzieje się niemal natychmiast, bo odpowiednio sformułowana prośba to już połowa drogi do manifestacji.

2. Zmiana punktu widzenia

Jeśli praktykujesz wizualizację, wiesz, że musisz włączyć wszystkie zmysły w obraz, który tworzysz, musisz poczuć się dokładnie tak, jak czuje się bohater wizualizacji. W jaki sposób nadać większy ładunek energetyczny wizjom, które tworzysz? Najpierw bądź bohaterem swojej wyobraźni, a potem… zobacz go z punktu widzenia osoby trzeciej. Jeśli widzisz siebie na boisku piłki nożnej w towarzystwie najlepszych, zobacz siebie również z punktu widzenia kibica. Kiedy zmieniamy punkt widzenia, wtedy odświeżamy informację, jaką przekazujemy naszej podświadomości. Oglądaj sam siebie w swojej głowie i sprawdź, jak wspaniale wpływa to na proces manifestacji.

3. Sprawdzaj, czy Twoje marzenia są rzeczywiście Twoje

Co jakiś czas sprawdzaj, czy aby na pewno marzenia, które chcesz zrealizować należą do Ciebie. Regularnie rozkładaj na czynniki pierwsze swoje życie i sprawdzaj, których mentalnych śmieci pora się pozbyć. Jeśli każdego dnia podświadomie zajmiesz się choć jednym fragmentem oporów, blokad i tarć w Twoim życiu, to w bardzo szybkim czasie manifestowanie będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne.

4. Najlepszy plan to brak planu

Planowane jest niezbędne do tego, aby prowadzić rozsądne i zorganizowane życie oraz łączyć wszystkie role, które odgrywasz. Ale jeśli chodzi o Prawo Przyciągania, to planu musisz się pozbyć. Nie zakładaj, że manifestacja odbędzie się dokładnie tą drogą, którą zaplanowałeś. Bądź elastyczny i otwarty. Daj się zaskoczyć.

5. Oczekuj

Kiedy składasz zamówienie u Wszechświata, oczekuj, że zostanie ono zrealizowane. Nie patrz “na ręce”, nie sprawdzaj, nie upewniaj się, po prostu przyjmij, że zamówienie zostało przekazane do realizacji i zostanie dostarczone w odpowiednim momencie. Jeśli wierzysz i nie masz wątpliwości – pojawi się. Musisz być w tym naturalny. Jeśli będziesz ćwiczyć, z czasem zrozumiesz, że Wszechświat Ci sprzyja całym sobą i daje Ci wszystko to, co jest dla Ciebie oczywiste.

6. Jeden mały krok każdego dnia

Prawo Przyciągania to nie jest magia, a działanie energii – jeśli osiądziemy na laurach i energia nie zmieni się, to prawo nie zadziała. Dlatego dbaj o energetykę i jakość swojego życia. Każdego dnia wykonaj jeden mały krok, który w ogólnym rozrachunku zaprowadzi Cię do pięknego życia, dokładnie takiego, jakie chcesz prowadzić. Małe kroki przynoszą wielkie efekty. Jeśli każdego dnia przesuniesz swoje życie w dobrym kierunku, to zanim się obejrzysz, osiągniesz cel. Jeśli się nie poruszysz – cofniesz się, bo świat biegnie jak szalony.

7. Prokrastynacja… to też działanie

Tyle, że to działanie na Twoją niekorzyść. Odwlekając, pozornie zyskujemy czas, energię i przenosimy skupienie na inne rzeczy. Prawda jest jednak taka, że prokrastynacja działa dokładnie tak, jakbyś trzymał jednocześnie hamulec i pedał gazu – tracisz siłę, energię, chęci, a Twoje baterie się wyczerpują. To blokada, którą sam na siebie nakładasz. Energia stoi, zamiast płynąć. Zamiast pozwolić sobie na takie bezsensowne trwonienie zasobów, skieruj działanie na coś, co przyniesie ci korzyści.

8. Masz wpływ na swoje myślenie

Jeśli czujesz, że nie wibrujesz wysoko i bliżej Ci do stanów depresyjnych niż do radosnego eksplorowania świata, sprawdź z kim spędzasz najwięcej czasu i zmień krąg znajomych na takich, którzy wibrują wyżej. Jesteśmy energetyczną średnią z 5 osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Super trik – wystarczy, że spędzisz trochę czasu z odpowiednimi osobami w internecie – wystarczy poszukać wartościowych wykładów, aby energetycznie zmienić otoczenie.

9. Jeśli kochasz siebie, możesz wszystko

Bez miłości własnej nie jesteś w stanie poczuć, że zasługujesz na cokolwiek, co Wszechświat może Ci dać. Jeśli nie czujesz, że zasługujesz, to jak masz to otrzymać? Kiedy nie kochasz siebie, wtedy wysyłasz sprzeczne sygnały. Dlatego w pierwszej kolejności zadbaj o to, aby mieć do siebie miłość. Wystarczy prosta afirmacja: każdego dnia kocham i akceptuję siebie coraz bardziej.

10. To czego szukasz, wychodzi Ci naprzeciw

Zauważ, że jeśli czegoś szukasz, Wszechświat podaje Ci to na tacy. Kiedy wysyłasz odpowiednią wibrację, dostajesz wszystko to, co znajduje się na tej częstotliwości. Jeśli więc skupiasz się na nieszczęściu – właśnie ono wychodzi Ci naprzeciw. Jeśli tylko jesteś energetycznie gotowy przyjąć coś nowego do swojego życia, wtedy to samo przychodzi. Wszystko czego szukasz, znajdzie Cię, dlatego uważaj na to, za czym się rozglądasz.

11. Bądź gotowy na porażki

Ale nie bierz ich do siebie. Traktuj wszystkie potknięcia jako lekcje, z których warto wyciągnąć wnioski. Bez nich nie byłbyś tu gdzie teraz jesteś. To one Cię zbudowały i sprawiły, że rozwinąłeś się w odpowiednim kierunku. Tym, który jest realizacją Twojego wcielenia. Prawo przyciągania przeprowadzi Cię przez takie doświadczenia, że nie raz i nie dwa pomyślisz o tym, że zabłądziłeś. Nic z tych rzeczy – właśnie pracujesz na pełną gotowość do manifestacji. Bo nie jesteś w stanie przyjąć od Wszechświata prezentu, na który nie jesteś gotowy.

Źródła:

 • http://edlester.com/57-powerful-law-of-attraction-tips/#44
 • http://www.thelawofattraction.com/32-law-attraction-tips-people-serious-abundance/
 • http://enlightenmentportal.com/lawofattraction/the-law-of-attraction-tips-techniques/
 • https://www.youtube.com/watch?v=rpou_AqPt-U

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na stronie Akademii Ducha: 

http://akademiaducha.pl/kategoria/artykuly/

 

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 5.4 / 5

Komentarze


 • Rayeste esoter consulting
  12 lipca 2018, 16:09

  Ciekawe podpunkty, moga pomoc w realizacji celow...ale Wszechświat to nie maszynka do spelniania naszych zyczen, to jest naiwne myslenie...

  To nie tak, ze jesli czegos nie otrzymujemy to znaczy ze "niewystarczajaco mocno pragnelismy" haha, NIE :
  nie k a z d y osiagnie wszystko ani nie TO SAMO, jest karma urodzeniowa, z poprzednich zyc, ktora blokuje...
  i jest ona czesciowo n i e m o d y f i k o w a l n a ! Zatem w ksiazkach typu " Sukces" i calym rynku stworzonm wokol tej 'filozofi'' ( czesciowo prawdziwej ) jest sporo bzdurek...

 • Magia
  13 lipca 2018, 17:25

  Bzdura to jest twoje myslenie, z takim mysleniem to nawet twoj Aniol Stroz cie nie wyslucha a co dopiero wszechswiat ,o karmie to sobie dobrze poczytaj bo piernik do wiatraka nic nie ma, tak samo jesli chodzi o ksiazke sukces i film

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2019
GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

Sport


Reklama