Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kariera księgowego w Wielkiej Brytanii - Sepera College

Kariera księgowego w Wielkiej Brytanii - Sepera College
(Fot. Sepera College)
Jeśli jesteś księgowym z Polski lub chcesz zdobyć nowy zawód, to ten artykuł jest dla Ciebie!
Reklama

Zapotrzebowanie na księgowych w Wielkiej Brytanii utrzymuje się na wysokim poziomie. Brakuje wykwalifikowanych, rzetelnych pracowników. Wiele firm poszukuje księgowych, ale nie mogą znaleźć odpowiednich kandydatów na oferowane stanowiska.

Praca w sektorze finansów jest stabilna i zapewnia wysokie wynagrodzenie.

Zarobki, na jakie możesz liczyć, uzależnione są od kwalifikacji jakie posiadasz lub możesz zdobyć.

Dla angielskiego pracodawcy liczą się kwalifikacje księgowe zdobyte na tutejszym rynku.

Kwalifikacje możesz zdobyć studiując ACCA lub uczestnicząc w kilkumiesięcznym kursie AAT w Sepera College. Association of Accounting Technicians (AAT) to stowarzyszenie pracowników księgowości. Kursy prowadzone są na 4 poziomach, dzięki czemu rozpoczynać je mogą zarówno osoby mające wcześniej do czynienia z księgowością, jak i ludzie bez żadnego doświadczenia. Po ukończeniu każdego poziomu i zdaniu egzaminu końcowego, słuchacz otrzymuje certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności.

Początkujący asystent księgowego już po AAT L2 może zarabiać 15-20 tysięcy funtów rocznie. Po ukończeniu AAT L3 oraz AAT L4 stawka rośnie nawet do 60 tysięcy funtów rocznie.

Już po 4 miesiącach nauki w Sepera College możesz pracować jako asystent księgowego. Wystarczą tylko dobre chęci i motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Czy kurs księgowy jest dla Ciebie?

Wielu Polaków w UK pracuje poniżej swoich kwalifikacji mimo wysokiego wykształcenia. Kurs księgowy przygotowuje do pracy zarówno w małych firmach, jak i w dużych korporacjach.

Jeśli znasz dobrze angielski, liczenie sprawia Ci przyjemność i jesteś osobą dokładną i skrupulatną, to właśnie dla Ciebie Sepera College przygotowała AAT level 1 Introduction to Bookkeeping.

AAT L1 Introduction to Bookkeeping zapozna się z podstawowymi terminami księgowymi oraz przypomni podstawy matematyki, które ułatwią Ci studiowanie AAT L2.

Jeśli masz już wykształcenie kierunkowe lub doświaczenie w księgowości, naukę możesz rozpocząć od levelu 3. Wystarczy zdać nasz egzamin wewnętrzny.

Najambitniejsi studenci kończą level 4, jest to odpowiednik studiów podyplomowych. Na levelu 4 są 2 specjalizacje do wyboru: Financial Accounting oraz Management Accounting.

Kilka słów o Sepera College i nowoczesnych metodach nauczania

Jesteśmy jedynym Polskim Centrum Szkoleniowym AAT na terenie Wielkiej Brytanii i Polski. Specjalizujemy się w kursach księgowych z certyfikatem AAT (Association of Accounting Technicians), który uprawnia do zawodu księgowego w UK oraz na całym świecie i cieszy się dużą popularnością w Polsce.

Nasza doświadczona kadra prowadzi zajęcia dwujęzycznie (po polsku i po angielsku).

Sepera College szczyci się dużą zdawalnością, a nasi absolwenci odnoszą liczne sukcesy zawodowe.

Jesteśmy uczelnią, która podchodzi indywidualnie do każdego studenta.

W ofercie mamy kursy stacjonarne oraz kursy e-learning. Kursy e-learning to metoda nauczania przez internet. Sepera College oferuje dwie metody kursów e-learning: online study oraz live webinars -nowość na rynku. Każdy student otrzymuje nieograniczony dostęp do interaktywnej platformy. Platforma to baza materiałów dydaktycznych, nagrań video oraz ćwiczeń i prezentacji. Każdy student posiada swój własny login i hasło do zalogowania się na platformie.

Czym sa zajęcia Webinars?

Są to kursy on-line na żywo – potrzebujesz tylko mieć dostęp do internetu. Aby z nich skorzystać, potrzebny jest tylko dostęp do internetu.

Zajecia składają się z wykładu, prezentacji i ćwiczeń, a kontakt pomiędzy studentem a nauczycielem odbywa się poprzez interaktywny czat.

Każda lekcja jest nagrywana i umieszczana na platformie. Można odtwarzać ją dowolną ilość razy. Live webinars to bardzo wygodna forma dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy i preferują naukę w domu.

Będąc studentem Sepera College, możesz brać udział w lekcji z dowolnego miejsca na świecie.

Egzaminy zdajesz osobiście w centrum egzaminacyjnym Sepera College w Londynie lub na Politechnice Opolskiej.

Sepera College jako uznane centrum egzaminacyjne AAT i umożliwia zdawanie egzaminów dla osób studiujących samodzielnie lub na innych uczelniach.

Naszym plusem są konkurencyjne ceny, elastyczność oraz indywidualne podejście do studenta.

Sepera College to dynamicznie rozwijająca się firma. W 2017 otworzyliśmy centrum egzaminacyjne AAT na Politechnice Opolskiej, a w tym roku planujemy uruchomienie kursów jako pierwsza i jedyna placówka oferująca kursy z certyfikatem AAT.

Kurs Bookkeeping

Ten skrócony kurs skierowany zarówno do tych, którzy chcą zdobyć podstwowe umiejętności bookkeepera, jak i do tych ze słabszą znajomościa języka angielskiego.

Kurs trwa tylko 2,5 miesiaca.

Klub Sepera College

Każdy student może wykupić członkostwo w klubie Sepera College. Jako członek klubu masz specjalne przywileje i korzystasz z wielu zniżek.

W ramach członkostwa przysługują:

  • tańsze egzaminy
  • 10% zniżki na każdy kolejny kurs
  • konsultacje z trenerem personalnym
  • dostęp do limitowanych promocji
  • spotkania dydaktyczne

Członkowie klubu Sepera zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i atrakcyjne benefity. Oplata £85 za członkostwo jest jednorazowa.

Płacisz raz, a korzyści czerpiesz przez cały okres studiowania.

Rynek pracy ciągle poszukuje wszechstronnie uzdolnionych pracowników.

Rozszerzamy naszą ofertę o nowe kursy :

*Payroll

*Kurs prowadzenia ksiegowosci dla osob samozatrudnionych

  • Coaching
  • Angielski biznesowy dla Polaków
  • Angielski dla poczatkujacy pomogajacy w komunikacji w urzedach, szkolach, pracy
  • Microsoft Office : Excel, Word, Powerpoint
  • Microsoft Dynamics Axapta – szkolenia oraz wdrożenia systemu dla dużych firm

Zainwestuj w siebie, rozwijaj się z Sepera College!

Zapisy na semestr jesienny 2018

Prowadzimy rekrutację na kursy stacjonarne i live webinar rozpoczynające się we wrześniu 2018. Do samodzielnego kursu on-line możesz przystąpić w każdym momencie, uczysz się w swoim tempie korzystając z panelu studenta.

Szczegółowe informacje oraz grafik naszych kursów znajdziesz na naszej stronie internetowej :

https://www.kursyksiegowosci.co.uk/kursy/

Dzień Otwarty!

Przyjdź do nas osobiście 13 i 28 sierpnia (siedziba naszego biura znajduje się na Park Royal) między 10:00 a 19:00.

Adres:

Unimix House, 5th Floor, room 51a, Abbey Road, Park Royal

London, NW10 7TR

***

Kontakt:

T: +44 (0) 203 865 7964

E: info@seperacollege.com

www.seperacollege.com

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.10.2018
GBP 4.891 złEUR 4.297 złUSD 3.730 złCHF 3.754 zł

Sport


Reklama