Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dodatkowe £3 000 na wakacje - teraz każdy Polak ma prawo się starać

Dodatkowe £3 000 na wakacje - teraz każdy Polak ma prawo się starać
Wakacje czekają! Warto pomyśleć o dodatkowej gotówce... (Fot. Getty Images)
Wakacje to czas, kiedy wielu Polaków mieszkających w UK wybiera się na urlop do Polski. Wakacyjne miesiące chętnie wybierane są jako czas odwiedzin u rodziny czy odpoczynku nad morzem, w górach czy nad jeziorami. Wiedzą o tym linie lotnicze, które windują ceny połączeń z Wysp do Polski. Dla wielu Polaków to niemały problem.
Reklama

Na szczęście da się go rozwiązać, zyskując dodatkową gotówkę na zakup biletów na samolot do Polski.

Nie wiesz, ile otrzymasz? – Dowiedz się tutaj!

Zakup biletów lotniczych na wakacje w Polsce lub w innej części świata to wydatek, który uszczupli niejeden domowy budżet. Wydatek jest dotkliwszy, kiedy chce się je zakupić dla całej rodziny. Na szczęście Polacy mieszkający w UK mają wiele możliwości na uzyskanie bezzwrotnej gotówki, którą można wydać na dowolnie wybrany cel. O jej pozyskanie trzeba jednak starać się wcześniej. Występując z wnioskiem dziś możesz liczyć, że otrzymasz je średnio w 4 tygodnie. Jaki wniosek trzeba złożyć, aby otrzymać dodatkowe pieniądze?

Odbierz swoje pieniądzewnioskuj on-line!

Sprawdzony i bezpieczny sposób

Szybki i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, którą można wydać na dowolny cel, to złożenie wniosku o rekompensatę dotyczącą konta bankowego. Wniosek ten pozwoli otrzymać pieniądze pobierane latami przez bank za prowadzenie rachunku wraz z odsetkami. Wiele osób zastanawia się, jakie będą to sumy. Odpowiedzi poszukiwaliśmy u specjalistów w tej dziedzinie, czyli Harvard Claims.

"Nie ma jednej, standardowej sumy. Rekompensata jest kwestią indywidualną i zależy od takich czynników jak długość posiadania konta czy wysokość ponoszonych opłat bankowych. Znaczna część naszych klientów uzyskuje rekompensaty powyżej 4 000 funtów. Przypuszczalną rekompensatę można wyliczyć w naszym darmowym kalkulatorze:  https://harvardclaims.co.uk/ "- wyjaśnia Paulina Olszewska, specjalista Harvard Claims.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Jedną z najczęściej wyszukiwanych informacji jest ta, jak szybko otrzymamy pieniądze. Wbrew powszechnym opiniom czas oczekiwania wcale nie jest długi. Wniosek jest zwykle rozpatrywany w czasie 2-8 tygodni. Po tym czasie bank przekazuje całą kwotę na konto właściciela rachunku lub wysyła mu czek pod wskazany adres. Dzięki pomocy Harvard Claims cała procedura może odbywać się bez wychodzenia z domu i to w krócej niż 5 minut.

Aby tak się stało, wystarczy wypełnić prosty formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://harvardclaims.co.uk/platne-konto-w-uk/

Szybki i bezpieczny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, którą można wydać na dowolny cel, to złożenie wniosku o rekompensatę dotyczącą konta bankowego. (Fot. Getty Images)

Ile to kosztuje?

Specjaliści Harvard Claims uspokajają, że odzyskanie pieniędzy za prowadzenie konta w UK nie jest procedurą kosztowną. Bank za rozpatrzenie wniosku nie pobiera żadnych pieniędzy. Harvard Claims swoją pomoc świadczy natomiast na podstawie prowizji, która pobierana jest, tylko jeśli wniosek o rekompensatę zakończy się sukcesem.

Jak się starać?

Można to zrobić samodzielnie, ale trzeba liczyć się z tym, że wniosek może zostać odrzucony z powodu błędów formalnych lub merytorycznych. W takiej sytuacji szansa na odzyskanie pieniędzy przepada.

Harvard Claims przestrzega przede wszystkim przed wysłaniem do banków tzw. pism-gotowców, które można pobrać z Internetu. Często zawierają one błędy, a dodatkowo nie są dostosowane do indywidualnej sytuacji Klienta. O wiele bezpieczniej korzystać jest z pomocy profesjonalistów. Z ich pomocą procedura jest szybka, bezpieczna, a przede wszystkim skuteczna.

Pierwszym krokiem do odzyskania pieniędzy od brytyjskiego banku jest wypełnienie prostego formularza na stronie: https://harvardclaims.co.uk/

Kolejny to oczekiwanie na kontakt polskojęzycznego konsultanta i postępowanie zgodnie z jego instrukcjami.

Zgłoś się po funty – złóż wniosek teraz!

Na wakacje, na samochód, na remont

Pieniądze, które bank wypłaci w ramach zwrotu opłat za prowadzenie konta, można wydać na dowolny cel. Bank nie będzie rozliczać z wydatków ani żądać zwrotu wypłaconych środków. Dzięki temu gotówkę można wykorzystać na podreperowanie domowego budżetu, wymarzone wakacje czy zakup designerskiego gadżetu.

Warto pamiętać, że od wpadnięcia w zakupowe szaleństwo dzieli nas tylko jeden krok – wypełnienie formularza na stronie Harvard Claims: https://harvardclaims.co.uk/. Można zrobić to już dziś i nawet w 2 tygodnie cieszyć się dodatkowymi środkami finansowymi.

Chcesz dostać swoje pieniążki? – Wejdź TUTAJ i wypełnij wniosek po polsku!

 
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2019
GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

Sport


Reklama