Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Biżuteria, moda i rękodzieło - wszystko to na Zitolo

Biżuteria, moda i rękodzieło - wszystko to na Zitolo
(Fot. Zitolo.com)
Słoneczna platforma z modą, designem i rękodziełem ZITOLO.COM działa na polskim rynku i zamierza podbić Europę Środkowo-Wschodnią. Czy im się uda?
Reklama

Rok 2018 przynosi duże zmiany dla platformy. Inicjatywa działająca w branży kreatywnej nabrała wiatru w żagle i rozpoczęła proces rebrandingu, wdrażania nowych procesów sprzedażowych i marketingowych oraz uruchomiła nowe formy promocji. Założyciele platformy powtarzają, że ich celem jest integracja rynku produktów i usług z kategorii wysokiej jakości rękodzieła, handmade i handcraft oraz stworzenie społeczności skupiającej projektantów mody, designu, artystów sztuk plastycznych, a także osób, które cenią sobie produkty i prace tworzone ręcznie, bądź w małych seriach.

Artyści, projektanci, ich marki i produkty są obecni na nowoczesnej platformie sprzedażowej, gdzie jest już ich ponad 1 500, a liczba ta wciąż wzrasta.

Warto podkreślić, że w chwili obecnej, aktywności dla twórców na portalu są bezpłatne do końca 2019 roku. Serwis nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie pobiera prowizji.

"Prowadzimy działania operacyjne i promocyjne w Czechach, Słowacji, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy tam obecni w social mediach, nawiązujemy kontakt z mediami i lokalnymi inicjatywami twórczymi, targami, festiwalami i miejscami skupiającymi artystyczną społeczność. W planie jest podbój rynków Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. Niebawem udostępnimy swoim użytkownikom nową funkcjonalność w postaci bezpłatnej, osobistej strony internetowej. Każdy zarejestrowany twórca będzie mógł ją samodzielnie stworzyć w prosty sposób z poziomu Panelu Administracyjnego i będzie mógł z niej korzystać niezależnie poza platformą" – informuje Mirosław Bugajski, CEO ZITOLO.COM.

Platforma posiada także prężnie działającą i wciąż rozwijającą się sekcję czytelniczą, w której poruszane są i będą tematy dotyczące designu, dekoratorstwa, stylizacji modowych, świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji, sztuki, nowinek oraz innowacyjnych rozwiązań w sferze kreatywnej.

Portal może poszczycić się również sekcją wywiadów z animatorami kulturalnymi, organizatorami różnego rodzaju twórczych inicjatyw czy targów.

Platforma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili można bezpłatnie zarejestrować się na platformie. Twórcy mogą wystawiać swoje prace, a klienci udać się w podróż po świecie unikatowych, interesujących produktów.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.12.2018
GBP 4.765 złEUR 4.298 złUSD 3.776 złCHF 3.827 zł

Sport


Reklama