Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Aż 3 tys. funtów przysługujące Polakom "od ręki" - zgłosiłeś się?

Aż 3 tys. funtów przysługujące Polakom
Zgłoś się już dzisiaj, by uzyskać od banku extra pieniądze! (Fot. Getty Images)
£5 000, £3 000 czy £1 000 dodatkowych funtów w portfelu zawsze cieszy. Okazuje się, że aby zyskać taką sumę, wystarczy poświęcić tylko 5 minut. Z takiego podreperowaniu domowego budżetu skorzystało już tysiące Polaków - teraz możesz zrobić to i Ty!
Reklama

Zastanawiasz się, ile otrzymasz? – Sprawdź tutaj!

Nawet 5 tysięcy funtów to niezły zastrzyk pieniężny. „Gotówkę” można otrzymać po wypełnieniu odpowiedniego wniosku w języku polskim. Pieniądze pochodzą z nakazu rekompensat opłat za prowadzenie konta płatnego. Wydały go odpowiednie władze w Wielkiej Brytanii. Na pieniądze zwykle czeka się od 4 do 8 tygodni od momentu złożenia wniosku. Dziesiątki, a może nawet setki Polaków traciło lub traci nawet 300 funtów rocznie. Dlaczego tak się dzieje?

O co chodzi?

Konto bankowe na Wyspach jest podstawą. Pozwala na obrót swoimi pieniędzmi. Zakładając rachunek bankowy, można wybierać pomiędzy kilkoma typami. Jednym z nich jest PBA (płatne konto bankowe). Spełnia ono standardowe funkcje konta bankowego, a także dodatkowo wyposażone jest w szereg ubezpieczeń i dodatkowych usług. Jako to najpopularniejsze wymienia się ubezpieczenie telefonu, samochodu, podróżne, możliwość bezpłatnej wypłaty pieniędzy poza granicami UK, skorzystanie z poczekalni VIP na lotnisku itp.

Chociaż pakiet PBA wydaje się atrakcyjny, to aby z niego skorzystać, konieczne jest ponoszenie miesięcznych opłat. Te nie są małe i wynoszą nawet 30 funtów. Rocznie można więc stracić nawet 300 funtów. Dlaczego stracić? To wyjaśnia Harvard Claims.

Odbierz swoje funty – złóż wniosek teraz!

Nielegalne konta

Harvard Claims to firma pomagająca Polakom w Wielkiej Brytanii. Od lat wspiera w odzyskiwaniu nielegalnie pobranych opłat bankowych m.in. tych za prowadzenie płatnego rachunku. Specjalista Harvard Clims wyjaśnia, że odzyskanie pieniędzy jest możliwe ze względu na to, że banki przez lata oszukiwały swoich klientów. Podstępem zakładały im płatne konta bankowe z dodatkowymi ubezpieczeniami. Często praktyką było:

  • niewytłumaczenie umowy dla Polaków ze słabą znajomością języka;
  • nieinformowanie o opłatach;
  • zmienianie warunków w trakcie umowy;
  • czy nieudzielanie dostatecznych informacji ws. możliwości skorzystania z opcji PBA.

Takie działania określane są przez prawo Wielkiej Brytanii sprzedażą w złej wierze – jest ona nielegalna. Osoby oszukane mogą zgłosić się po rekompensatę.

Myślisz, że mogłeś być oszukany – wnioskuj o rekompensatę!

2 tys., a może nawet 3 tys. funtów - co zrobisz z dodatkową gotówką?... (Fot. Getty Images)

Fala rekompensat od banków

Reklamacja do banku ws. PBA pozwoli odzyskać utracone pieniądze oraz odsetki od nich. Wysokość zwrotu PBA jest indywidualna. Kwota zależy od wysokości miesięcznych opłat oraz czasu posiadania konta. Wysokość uzyskiwanych rekompensat przez Harvard Claims to aż 3 tysiące funtów. Zdarzają się jednak kwoty o wiele wyższe, np. 5 tysięcy funtów.

Wniosek o rekompensatę nielegalnie pobranych przez bank opłat można złożyć poprzez stronę Harvard Claims. Wystarczy wejść na stronę: https://harvardclaims.co.uk/ wniosek będzie obsługiwany przez polskojęzycznego konsultanta, który na bieżąco będzie monitorował sprawę.

Kto może otrzymać pieniądze?

O rekompensatę opłat bankowych może starać się każda osoba, która posiada lub posiadała płatne konto założone w wyniku sprzedaży w złej wierze. Z wnioskiem można wystąpić, nawet jeśli skorzystało się z części ubezpieczeń przypisanych do konta. W takim wypadku zwrot opłat będzie nieco niższy, a kwota proporcjonalna do wykorzystanej kwoty ubezpieczenia.

Jeśli masz wątpliwości, czy możesz otrzymać rekompensatę za prowadzenie konta, skontaktuj się ze specjalistami Harvard Claims – rozwieją oni Twoje wątpliwości.

Rekompensaty są bezpieczne

Rekompensata opłat bankowych jest bezpiecznym i legalnym działaniem, które wynika z praw konsumenckich Wielkiej Brytanii. Złożenie wniosku reklamacyjnego i powierzenie sprawy Harvard Claims nie wpływa na zdolność kredytową i nie jest podstawą do odmowy kredytu, pożyczki czy wydania karty debetowej. Chcąc mieć pewność, że proces reklamacyjny zostanie przeprowadzony profesjonalnie, a pieniądze odzyskasz w możliwie jak najkrótszym czasie, zgłoś się do Harvard Claims. Wystarczy minuta, aby wypełnić formularz dostępny na: https://harvardclaims.co.uk

Chcesz otrzymać swoje pieniądze? – Kliknij TUTAJ i wypełnij wniosek!

Skorzystaj z porad specjalistów i uzyskaj nawet 5 000 funtów – zadzwoń: 0187 262 07 02 lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie: https://harvardclaims.co.uk - polskojęzyczny konsultant oddzwoni do Ciebie i ustali szczegóły współpracy.

 
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.05.2019
GBP 4.885 złEUR 4.311 złUSD 3.870 złCHF 3.834 zł

Sport


Reklama