Menu

8 milionów funtów odszkodowania dla Polaka

8 milionów funtów odszkodowania dla Polaka
Adwokaci kancelarii Sintons mają ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób, które doznały urazów w wypadkach. (Fot. Shutterstock)
Mężczyzna, który doznał urazu głowy oraz został sparaliżowany od szyi w dół wskutek wypadku drogowego, uzyskał odszkodowanie oraz pakiet specjalistycznej opieki warte ponad 8 milionów funtów. Poszkodowany był reprezentowany przez mecenasa Johna Davisa.

Mec. Davis, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy, w tym uszkodzenia głowy, mózgu, rdzenia kręgowego, zmiażdżenia i amputacje, dołączył do kancelarii Sintons i obecnie kieruje departamentem do spraw obrażeń katastroficznych w tej kancelarii. 

Poszkodowany podróżował w samochodzie jako pasażer. W trakcie dochodzenia okazało się, że kierowca, który był sprawcą wypadku, nie miał ubezpieczenia. Nie przeszkodziło to jednak adwokatowi w wywalczeniu tak wysokiego odszkodowania powypadkowego od MIB, czyli odpowiednika Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. 

Mecenas John Davis posiada ogromne doświadczenie w sprawach odszkodowań za ciężkie obrażenia i trwały uszczerbek na zdrowiu. (Fot. Sintons)

John Davis, jeden z czołowych adwokatów w UK do spraw odszkodowań za ciężkie obrażenia i trwały uszczerbek na zdrowiu, który w trakcie swojej wieloletniej kariery wywalczył dla osób dorosłych i dzieci znacznie ponad 100 milionów funtów zaznacza, iż poza uzyskaniem możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego osoby ciężko poszkodowane oczekują od adwokata pomocy w zorganizowaniu na koszt ubezpieczyciela i w porozumieniu z nim:

  • Przedpłaty (zaliczki) na pokrycie bieżących wydatków.
  • Prywatnej, intensywnej rehabilitacji.
  • Specjalistycznego sprzętu medycznego.
  • Specjalistycznej opieki.
  • Adaptacji domu do potrzeb poszkodowanego.
  • Prywatnych terapii i leczenia uzupełniającego. 
  • Przystosowanego do potrzeb środka transportu.

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >> 

Adwokaci kancelarii Sintons mają ogromne doświadczenie w reprezentowaniu osób, które doznały poważnych urazów. I tak na przykład mecenas Ian Burns uzyskał £800 000 dla poszkodowanego w wypadku drogowym. Klient doznał między innymi poważnych urazów organów wewnętrznych w tym wątroby, śledziony i nerek, a jego możliwości zarobkowe uległy znacznemu pogorszeniu. 

"Zdajemy sobie sprawę, że nawet niegroźny wypadek może skomplikować sytuację zawodową, finansową i osobistą. Dlatego też nasi prawnicy reprezentują także osoby, które doznały mniej poważnych urazów i tak na przykład dla naszego rodaka z Londynu, który w wypadku komunikacyjnym doznał urazu tkanek miękkich kilku części ciała i nie mógł pracować przez około miesiąc, wywalczyliśmy ponad  £5 000. W innej sprawie, dla naszej klientki, która z winy kierowcy autobusu doznała urazu nagdarstka, dłoni i biodra, nasz adwokat wywalczył £15 000" - informują adfwokaci Sintons.  

Polski prawnik Łukasz Wójcik profesjonalnie doradzi, co robić, by uzyskać odszkodowanie. (Fot. Sintons)

Łukasz Wójcik, polski prawnik w kancelarii Sintons zwraca uwagę, iż rocznie w UK prawie 2000 osób ponosi śmierć w wypadkach drogowych, a ponad 22 000 osób doznaje ciężkich urazów.

John Davis przypomina, że sprawy osób, które doznały trwałego uszczerbku na zdrowiu, wymagają specjalistycznej wiedzy i wielu lat doświadczenia. Dlatego też tak ważny jest wybór możliwie najlepszej kancelarii, która ma w swoich szeregach adwokatów specjalizujących się w sprawach o odszkodowania za obrażenia katastroficzne. 

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >> 

Mecenas Davis podkreśla, iż on wraz z polskim prawnikiem odwiedzają klienta i jego rodzinę w szpitalu lub domu aby mieć jak najlepszą możliwość zapoznania się z problemami i potrzebami osób poszkodowanych oraz ich rodzin. Ważne jest także, aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, mogą ciągle liczyć na pomoc Adwokatów Sintons, dodaje Mecenas. 

Jeżeli miałeś wypadek drogowy lub wypadek w pracy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia, zadzwoń, a polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe. Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie „nie wygrywasz, nie płacisz”, co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego. 

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Wyślij darmowy sms WYPADEK na numer 60777 - zadzwonimy do Ciebie.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z nami na czacie na: sintons.co.uk/pl

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Lub zadzwoń: 0800 093 3060*

* Bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.12.2019
GBP 5.080 złEUR 4.285 złUSD 3.866 złCHF 3.926 zł

Sport