Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1163522 /
31 marca

Kulturystyka - Środki SAA - Prowadzenie

Londyn
Notting Hill/Perivale
Sprzedam
  • Zdjęcia
Kulturystyka - Środki SAA - Prowadzenie

Treść ogłoszenia


Witam,

Posiadam wszystkie środki z topowych brandów dostępnych na rynku, w tym również wysokiej jakości h.g.h firmy IMPERIAL LIFE SCIENCE.
 Od 6 lat prowadzę konsultacje online, oraz 1on1 i pomagam w dobieraniu odpowiednich środków pod kątem zaawanoswania danej osoby, powrocie do homeostazy organizmu po odstawieniu środków (PCT), gdzie już nie jedna osoba zwróciła się do mnie o pomoc po dwu, trzy a nawet cztero letnich okresach blokowania przysadki.


 Przede wszystkim jestem dietykiem sportowym i na tym polega podstawa mojej współpracy z klientami, mam za sobą osoby z udanymi startami w UKBFF i Diebiutach w PZKiF. Obecnie szykuję 3 zawodników i zawodniczkę na British Finals Federacji UKBFF. 

Jedynie mała garstka osób jest w stanie pozwolić sobie na zaawansowane przygotowania, większość osób prowadzę pod kątem życia w Londynie, natłoku obowiązków życia codziennego. Dobieramy składniki diety pod pracę, możliwości treningowe i czas w kuchni - tak żeby maksymalnie wykorzystać potencjał diety, czy to narutalnie czy też przy zapleczu z SAA.

 Jeżeli macie wątpliwości jak zacząć, z czym to się wiąże i jakie są konsekwencję, szukacie dobrych jakościowo produktów (mam jedynie firmy na których opieram współpracę z klientami, przy czym każdy cykl poparty jest badaniami) nie tylko odpiszę na maila, ale nie mam problemu żeby umówić się i porozmawiać na terenie Notting Hill czy Perivale.
 Doskonale wiem, że wiele osób nie ma pojęcia co robi i czasem lepiej pomyśleć dwa razy, skonsultować się z kimś doświadczonym niż łapać bezpośrednio za SAA - mało tego, mnóstwo osób nie wykorzystuje początkowego potencjału, bez anabolików, nie potrafi trenować, jeść i myśli, że wchodząc na terapię hormonalną coś zmieni, gdzie później zjadają go konwekwencje decyzji.

 Wysyłam środki na teren calego UK.

Kontakt


Kamil Stolarczyk
+44 7857470Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(+)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.