Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1218288 /
17 września

Wynajmę pokój jedynkę

£100Na tydzień
Londyn Wsch.
IG3 8XF Goodmayes
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 19 września
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Wynajmę pokój jedynkę Wynajmę pokój jedynkę Wynajmę pokój jedynkę Wynajmę pokój jedynkę Wynajmę pokój jedynkę

Treść ogłoszenia


Mam do wynajęcia przytulną, dużą jedynkę, 5 min. na nogach do stacji goodmayes. Blisko Tesco, Lidl, polski sklep oraz kościół około 10 min pieszo. Duży, czysty i spokojny dom bez imprez oraz zwierząt domowych. Dom posiada 2 łazienki, mieszka tylko 4 osoby pracujące, niepalące, podjazd na 3 samochody, internet, wszystkie rachunki wliczone, duży ogród. Zapraszam do oglądania osoby pracujące. Kontakt tel.07749607687, 07933315368
Reklama

Kontakt


Tomasz

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama