Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1202672 /
9 czerwca

Pokoje 1os & 2os tydzien depozytu

£10Na tydzień
Londyn Wsch.
IG3 Ilford
Mam do wynajęcia
Dostępne od: 18 czerwca
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Do wynajecia 1 pokój jedynka i 1 pokój 2os z podwojnym lozkiem lub pojedyczym w domu z ogrodem. Bardzo dobra lokalizacja, 4 do 6 min piesz do stacji metra... Blisko sklepy w tym polskie, cicha spokojna okolica. W domu internet wi-fi mozliwosc podlaczenia polskiej tv.Mila atmosfera, w cene wliczone wszystkie rachunki i oplaty. 1os=£130..... 2os=£150..... TYLKO TYGODNIOWY DEPOZYT Potwierdzenie adresu jeśli potrzebujesz wystawiam. Płatność możliwa na konto W KAŻDYM DOMU JEST SPRZĄTACZKA RAZ W TYGODNIU Adresy pokoji......ilford ig1 3dg......... ...Seven Kings ig3 8Lw ....... .... Po więcej info .. 07725646666

Reklama

Kontakt


Pokoje Londyn
+44 7725646Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(+)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama