Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1221324 /
14 czerwca

Pokoj jednoosobowy

£125Na tydzień
Londyn Pd.-Zach.
Cr0 2ej Croydon
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 12 czerwca
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Pokoj jednoosobowy Pokoj jednoosobowy Pokoj jednoosobowy

Treść ogłoszenia


Witam!
Od soboty 15.06 mam do wynajęcia pokój dla jednej osoby pomiędzy West i East Croydon. Fajna okolica, 10 minut do stacji, kilka minut na przystanek autobusowy, niedaleko Tesco , małe sklepiki i Polska restauracja. W domu panuje spokój i fajna atmosfera dlatego też szukamy takich osób. Palenie tylko na ogrodzie . Cena to £125 i tydzień depozytu. Po więcej informacji można dzwonić pod NATALIA 07367411400
Reklama

Kontakt


Natalia Wiśniowska
+44 7367411Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama