Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1222480 /
28 lipca

Pokój dwójka na Forest Gate

£130Na tydzień
Londyn Wsch.
E70AA Forest Gate
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 4 sierpnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
Pokój dwójka na Forest Gate Pokój dwójka na Forest Gate Pokój dwójka na Forest Gate

Treść ogłoszenia


Mam do wynajęcia, pokój dla jednej osoby. Blisko stacji Forest Gate i Wanstead Park ok 8min i 15 min do stacji Stratford. W domu znajduje sie lazienka,kuchnia,ogród,internet. Pokój umeblowany, cena za pokój 130£ za tydzień + dwa tyg depozytu. Rachunki wliczone w czynsz tylko w okresie zimowym jest skladka około 15£ na miesiąc. Pokoj dostepny od 4 sierpnia. Zapraszam.
Reklama

Kontakt


Maciej Matuszczak
+44 7392851Wyświetl numer
+44 7841683Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama