Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1221180 /
12 czerwca

Pokoj 2-osobowy w Isleworth

£100Na tydzień
Londyn Zach.
TW7 4DR Isleworth / Hounslow
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 13 czerwca
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja

Treść ogłoszenia


Posiadam wolny pokoj 2-osobowy w zadbanym domu z ogrodem na spokojnej ulicy. W domu 3 lazienki, internet, blisko do Tesco i innych sklepow. 5min do stacji BR Isleworth, 15 min do Piccadilly Line, 10 min do High Street. Rent £100 / tydz.jesli 1 osoba, £120 / tydz jesli 2 osoby. Wszystkie rachunki wliczone. Depozyt 2 tyg. Tel 07863 101960 Ewa

Reklama

Kontakt


Eva Allen
+44 7863101Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama