Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 533049 /
17 sierpnia

MANOR HOUSE/2-3STREFA/DWÓJKA DO WYNAJECIA

£160Na tydzień
Londyn Pn.
N15 3JP MANOR HOUSE
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 17 sierpnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
MANOR HOUSE/2-3STREFA/DWÓJKA DO WYNAJECIA MANOR HOUSE/2-3STREFA/DWÓJKA DO WYNAJECIA MANOR HOUSE/2-3STREFA/DWÓJKA DO WYNAJECIA

Treść ogłoszenia


MANOR HOUSE/2 STREFA/ /wynajmę ładną dwójkę z podwójnym łóżkiem dla pary,dwóch dziewczyn lub jednej osoby,do dzielenia kuchnia i łazienka ,wszystkie rachunki wliczone (łącznie z internetem)OPRÓCZ GAZU I ELEKTRYKI(tylko zimą wynosi okolo £10/miesiąc od osoby) środki czystosci wliczone w cene,blisko transport i sklepy,pokoje zamykane,spokojni wspołlokatorzy,najlepiej osoby nie palące,pracujące,dbające o czystość i spokój,DWU TYGODNIOWY DEPOZYT WYMAGANY. 

Reklama

Kontakt


Bartek
+44 7813001Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama