Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1228143 /
14 sierpnia

Dwójka West Ealing

£165Na tydzień
Londyn Zach.
W13
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 13 sierpnia

Treść ogłoszenia


Witam, ma do wynajecia pokoj dwuosobowy na West Ealing. W świetnej lokalizacji jeden przystanek od Delikatesy MlecZko , 3 minuty do Kujawiak, saintsbury i Lidl. Równie blisko sa przystanki autobusowe E2,E3, 607,427,207,483. 5 min piechota West Ealing train station, w okolicy (2-3 przystanki autobusem) Northfield station i Ealing Broadway station. W domu mieszkają fajni ludzie ktorzy cenią sobie spokój , wiec imprezowiczom Dziekuje .Wymagane dwa tygodnie depozytu. Zapraszam do oglądania . 07907892436 IwonaReklama

Kontakt


Iwona
+44 7907892Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama