Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1217625 /
13 maja

*** Duzy Pokoj do wynajecia - 2 strefa****

£125Na tydzień
Londyn Pn.
N4 2TS Manor House 2 strefa - Londyn
Mam do wynajęcia
Pokój-jedynka
Dostępne od: 13 maja
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
***  Duzy Pokoj do wynajecia - 2 strefa**** ***  Duzy Pokoj do wynajecia - 2 strefa**** ***  Duzy Pokoj do wynajecia - 2 strefa****

Treść ogłoszenia


Witam,

Mamy do wynajecia duzy pokoj dla jednej osoby od zaraz. super lokalizacja. Mieszkanie znajduje sie w bloku na 2 pietrze 2 min drogi od stacji Manor House, bardzo blisko do sklepow, parku i przystanku (autobus 253, 29, 279, 259 i inne). 

Osoby zainteresowane prosze o kontakt sms - caly dzien, telefon po 18. Odpowiem na wszystkie pytania. 

 

pozdrawiam ,

Ania

Reklama

Kontakt


Ms
anna
+44 7769896Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 0(+)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama