Griezmann's hat-trick in match against Getafe

Griezmann był bohaterem tego meczu. (Fot. Getty Images)
Atletico Madrid player Antoine Griezmann recorded a hat-trick in a 3-0 victory against Getafe in the 36th round of the Spanish top league.

Francuz ma już 16 bramek i awansował na piąte miejsce w klasyfikacji strzelców. Napastnik Barcelony Robert Lewandowski strzelił 17 goli.

Griezmann przeciwko Getafe zdobył dwie bramki w pierwszej połowie, a po przerwie podwyższył na 3:0. Aktualnie najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej jest Artem Dowbyk z Girony - 20 goli.

Atletico Madryt odniosło czwarte zwycięstwo z rzędu. "Los Rojiblancos" w 36 meczach zdobyli 73 punkty i zajmują czwarte miejsce w La Liga. Wyżej sklasyfikowane są Girona, Barcelona i Real Madryt, który już jakiś czas temu zapewnił sobie mistrzostwo Hiszpanii.