Pracę oferują

£13—£15na godzinę

Kelner/kelnenrka

Gastronomia i Hotelarstwo

Limehouse > Londyn Wsch. E1

Nr ogłoszenia: 1326877
Odświeżono 22 maja
Treść ogłoszenia

Poszukujemy energicznej osoby do pracy w cafe/bistro.

Tylko dzienne zmiany, w godzinach miedzy 9 a 17. Praca w pelnym wymiarze godzin, 5/6 dni w tygodniu.

Wolne poniedzialki.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, punktualne wynagrodzenie, platny holiday,  platna przerwa oraz darmowy lunch.

Obowiązki na stanowisku to między innymi:

Obsluga klienta,

Przyjmowanie zamówień,

Przygotowywanie swiezych soków,  smoothies itp.

Dbałość o czystość zarówno za barem jak i na sali,

Pobieranie płatności.

Warunek konieczny do podjecia wspolpracy to:

Komunikatywny angielski, oraz uprzednie doświadczenie,

Konto w banku,

NIN

Settle lub presettle status.

Stawka miedzy 13 a 15 na godzinę w zależności o doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt wyłącznie SMS lub przez formularz na stronie.

Kontakt

sylwiaj j
Sylwia

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!