Aktualnie: 49 imprez!


Znaleziono: 49 imprez! Pokaż wynik jako: Kalendarz Listę Plakaty Mapę


Record Factory Glasgow17 Byres RdG11 5RD

Po długiej przerwie, w drugi weekend października w Szkocji po raz kolejny zabrzmią gorące jamajskie rytmy prosto z Polski. Magic Wish Presents zaprasza do Glasgow na koncert Damiana Syjonfam, na którym gościnnie wystąpi dobrze już znany ze swoich występów w Szkocji Ras Luta.


The Shack Aberdeen Aberdeen56 Justice Mill LaneAB11 6EP

Po długiej przerwie, w drugi weekend października w Szkocji po raz kolejny zabrzmią gorące jamajskie rytmy prosto z Polski. Magic Wish Presents zaprasza do Aberdeen na koncert Damiana Syjonfam, na którym gościnnie wystąpi dobrze już znany ze swoich występów w Szkocji Ras Luta.

Cabaret Voltaire Edynburg36 Blair StreetEH1 1QR

Po długiej przerwie, w drugi weekend października w Szkocji po raz kolejny zabrzmią gorące jamajskie rytmy prosto z Polski. Magic Wish Presents zaprasza do Edynburga na koncert Damiana Syjonfam, na którym gościnnie wystąpi dobrze już znany ze swoich występów w Szkocji Ras Luta.

Holy Trinity Church LondynPrince Consort RoadSW7

Dominik Siedlecki, 33-letni, zafascynowany Afryką Polak mieszkający w Londynie, wybrał się w podróż do kraju leżącego z dala od turystycznych szlaków, by poczuć autentyczne tętno, którym pulsuje afrykański kontynent. Zapraszamy na spotkanie promujące jego ksiażkę „Le Blanc in Burkina"!


Eiger Music Studios LeedsNew Craven GateLS11 5NF

Zapraszamy na koncert prezentujący przekrój twórczości Kaliego.


Ceol Castle Birmingham402 Moseley Road B12 9AT

Zapraszamy na koncert prezentujący przekrój twórczości Kaliego.


Carter Lemon Camerons Londyn10 Aldersgate StEC1A 4HJ

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, budownictwo staje się naszą specjalnością.


Electric Brixton Londyn Południowo ZachodniTown Hall ParadeSW2 1RJ

Polska Muzyka na Wyspach oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek’s Motors maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – HEY – w Londynie!


The Level NottinghamShakespeare StreetNG1 4GH

Polska Muzyka na Wyspach oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek’s Motors maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – HEY – w Nottingham!


The Queens Hall Edynburg85 - 89 Clerk Street, EdynburgEH8 9JG

Polska Muzyka na Wyspach oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek’s Motors maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – HEY – w Edynburgu!


Button Factory DublinCurved St, Temple BarDublin 2

Polska Muzyka na Wyspach oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek’s Motors maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – HEY – w Dublinie!

Poprzednia strona
1231-20 (49)
Reklama
Kali w Leeds!

Eiger Music Studios LeedsNew Craven GateLS11 5NF
Reklama