Grudzień14Czwartek
<
Grudzień
14cz
15pt
16so
17n
18po
19wt
20śr
21cz
22pt
23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
31n
Styczeń
1po
2wt
3śr
4cz
5pt
6so
7n
8po
9wt
10śr
11cz
12pt
13so
>

Damian Syjonfam i Ras Luta w Glasgow
Imprezy i wydarzenia › Koncerty
Niedziela,
Godzina: 19:30

Patronat:
Damian Syjonfam i Ras Luta w Glasgow
Po długiej przerwie, w drugi weekend października w Szkocji po raz kolejny zabrzmią gorące jamajskie rytmy prosto z Polski. Magic Wish Presents zaprasza do Glasgow na koncert Damiana Syjonfam, na którym gościnnie wystąpi dobrze już znany ze swoich występów w Szkocji Ras Luta.

 

Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciaga publiczność w każdą zaśpiewaną piosenkę. W 2016 roku ukazał się drugi album Damiana “To co było, to będzie”. W pierwszym miesiącu sprzedaży płyta znalazła się na Liście OLIS, a aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w bestsellerach gatunku w EMPIK-u. W styczniu 2016 roku Damian wystąpił na tegorocznym Pucharze Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, gdzie zaśpiewał swój utwór “Powstanie”, który stał się hymnem zawodów.

Do Szkocji Damian Syjonfam zawita z projektem Live 3, do którego należą selektor i klawiszowiec Sebastian Wawręty oraz perkusjonalista Dominik Muszyński. Zatem charakterystyczny dźwięk afrykańskich bębnów będzie towarzyszyć duchowym uniesieniom.

Jako gość pojawi się Ras Luta – zadeklarowany rastafarianin i jeden z najbardziej rozpoznawanych wokalistów sceny reggae w Polsce. Związany z Eastwest Rockers, równolegle rozwija solową karierę. Jego najnowszy mixtape, “Jak na początku”, po raz kolejny zaskakuje dojrzałością oraz poetyką tesktów, oraz jak zawsze nawiązuje do stylu roots, dancehall i rub-a-dub – klasycznych jamajskich brzmień, które głos Ras Luty w naturalny sposób spaja z bardziej nowoczesnymi akcentami elektroniki i r’n’b.

 

Bilety:

w cenie £15.00

do kupienia online

 

Koncert Damiana Syjonfam i Ras Luta w Glasgow odbędzie się w niedzielę, 8 października. Start: godz. 19:30

Record Factory
17 Byres Rd, Glasgow, G11 5RD
, Szkocja

Wstęp +14

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Koncert Damiana Syjonfam i Ras Luta w Glasgow.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 1 października.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama