Kwiecień26Czwartek
<
Kwiecień
26cz
27pt28so29n30po
Maj
1wt
2śr
3cz
4pt
5so6n7po
8wt
9śr
10cz
11pt
12so13n14po15wt
16śr
17cz18pt19so20n
21po
22wt
23śr
24cz
25pt
26so
>

Forum Budowlane w Londynie
Imprezy i wydarzenia › Spotkania, Kulturalny mix
Piątek,
Godzina: 9:00

Patronat:
Forum Budowlane w Londynie
Zapraszamy na Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie - to świetna okazja, aby przedstawić swój biznes i poznać innych przedsiębiorców!

 

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo, iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, to budownictwo staje się naszą specjalnością.

Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z British Polish Chamber of Commerce serdecznie zaprasza na pierwsze Brytyjsko-Polskie Forum budowlane. Całodniowy event, który odbędzie się w londyńskim City skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych.

 

Bilety:

£40 - Uczestnictwo w całodniowym spotkaniu 9:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, możliwość rozmów jeden na jeden z zaproszonymi mówcami, przekąski, wino, kawa/herbata.

£30 - Uczestnictwo w części networkingowej, 17:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, przekąski, wino, kawa/herbata.

Do kupienia .

 

Podczas wykładów oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostaną takie zagadnienia jak: brytyjski sector budowlany w obliczu Brexitu, bariery rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii, jak będą kształtować się ceny materiałów budowlanych, jak wygląda przyszłość nowych technologii takich jak Building Information Modelling (BIM). Nie zabraknie także porównania trendów obecnie panujących na rynku budowlanym w polskich i brytyjskich firmach.

W harmonogramie wydarzenia przewidziane jest także miejsce na zaprezentowanie swojej firmy lub koncepcji biznesowej podczas networkingu. W programie przewidziany jest także lunch oraz przerwa na kawę. Event potrwa cały dzień.

 

Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie odbędzie się w piatek, 31 marca 2017 roku o godz. 09:00

NatWest
250 Bishopsgate, 3rd floor, London, EC2M 4AA

 

Więcej informacji:

 

Dla czytelników  Londynek.net przygotowaliśmy 20% zniżki dla osób, które zarejestrują się do dnia 20 marca. Wystarczy podczas rejestracji wpisac kod lond3103.

 

UWAGA KONKURS!

Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Forum Budowlane w Londynie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
KALWI & REMI

Westminster Pier Londyn CentralnyWestmninisterSW1A 2JH
FITOUR

CitySport Londyn124 Goswell RoadEC1V 7DP