Czerwiec21Czwartek
<
Czerwiec
21cz22pt23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
Lipiec
1n2po
3wt
4śr
5cz
6pt7so8n
9po
10wt
11śr
12cz
13pt
14so
15n
16po
17wt
18śr
19cz
20pt
21so
>

Forum Budowlane w Londynie
Imprezy i wydarzenia › Spotkania, Kulturalny mix
Piątek,
Godzina: 9:00

Patronat:
Forum Budowlane w Londynie
Zapraszamy na Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie - to świetna okazja, aby przedstawić swój biznes i poznać innych przedsiębiorców!

 

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo, iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, to budownictwo staje się naszą specjalnością.

Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić". Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z British Polish Chamber of Commerce serdecznie zaprasza na pierwsze Brytyjsko-Polskie Forum budowlane. Całodniowy event, który odbędzie się w londyńskim City skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych.

 

Bilety:

£40 - Uczestnictwo w całodniowym spotkaniu 9:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, możliwość rozmów jeden na jeden z zaproszonymi mówcami, przekąski, wino, kawa/herbata.

£30 - Uczestnictwo w części networkingowej, 17:00 - 19:00. W cenie biletu: lista gości, biuletyn forumowy, przekąski, wino, kawa/herbata.

Do kupienia .

 

Podczas wykładów oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostaną takie zagadnienia jak: brytyjski sector budowlany w obliczu Brexitu, bariery rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii, jak będą kształtować się ceny materiałów budowlanych, jak wygląda przyszłość nowych technologii takich jak Building Information Modelling (BIM). Nie zabraknie także porównania trendów obecnie panujących na rynku budowlanym w polskich i brytyjskich firmach.

W harmonogramie wydarzenia przewidziane jest także miejsce na zaprezentowanie swojej firmy lub koncepcji biznesowej podczas networkingu. W programie przewidziany jest także lunch oraz przerwa na kawę. Event potrwa cały dzień.

 

Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane PB Link w Londynie odbędzie się w piatek, 31 marca 2017 roku o godz. 09:00

NatWest
250 Bishopsgate, 3rd floor, London, EC2M 4AA

 

Więcej informacji:

 

Dla czytelników  Londynek.net przygotowaliśmy 20% zniżki dla osób, które zarejestrują się do dnia 20 marca. Wystarczy podczas rejestracji wpisac kod lond3103.

 

UWAGA KONKURS!

Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Forum Budowlane w Londynie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Egoist Party

Klub Orła Białego Londyn211 Balham High RoadSW17 7BQ