Czerwiec22Piątek
<
Czerwiec
22pt23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
Lipiec
1n2po
3wt
4śr
5cz
6pt7so8n
9po
10wt
11śr
12cz
13pt
14so
15n
16po
17wt
18śr
19cz
20pt
21so
22n
>

Wykłady Piotra Jusika: "Psychologia miłości" i "Coaching i gry psychologiczne"
Imprezy i wydarzenia › Warsztaty

Godzina: w opisie

Wykłady Piotra Jusika: "Psychologia miłości" i "Coaching i gry psychologiczne"
Serdecznie zapraszamy na wykłady Piotra Jusika - coacha, trenera i terapeuty: "Psychologia miłości, czyli dlaczego warto przespać się ze śmiercią” oraz „Coaching i gry psychologiczne”.

 

Serdecznie zapraszamy na wykłady Piotra Jusika - coacha, trenera i terapeuty: "Psychologia miłości, czyli dlaczego warto przespać się ze śmiercią” oraz „Coaching i gry psychologiczne”.

Wykłady odbędą się w ramach

 

PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI (sobota 16/09/17 godz. 14:00)

Zapraszamy serdecznie na wykład „Psychologia miłości, czyli dlaczego warto przespać się ze śmiercią.” Prezentacja będzie opisem tajemniczej natury miłości, etapów rozwoju relacji miłosnych oraz potrzebie akceptacji swoich wad, a także wad naszych partnerów. Uczestnicy uzyskają głębsze zrozumienie sił rządzących życiem związku i będę umieli podchodzić do siebie i innych z większą cierpliwością.

COACHING I GRY PSYCHOLOGICZNE (niedziela 17/09/17 13:30)

Warsztaty pt. „Coaching i gry psychologiczne” przedstawią Wam podstawowe zasady coachingu oparte o kontrakty psychologiczne oraz rozpoznawanie gier psychologicznych.
Zajęcia będą interaktywne poprzez serie ćwiczeń oraz pytań zapraszających gości do refleksji. Uczestnicy prezentacji zostaną wyposażeni w podstawowe umiejętności radzenia sobie z grami psychologicznymi w domu i w pracy.

 

Wszystkie wykłady odbywające się w ramach VII Polskich Targów Medycyny Naturalnej i Kosmetyki są bezpłatne dla uczestników Targów (Wstęp na Targi: 5 GBP)

 

Wykłady odbędą się w Sali Szafirowej w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym w Londynie

POSK
238-246 King Street, London, W6 0RF

 

Więcej informacji:

 

Piotr Jusik: coach, trener i terapeuta. Doświadczenia zawodowe zaczął zdobywać w Londynie w pracy z trudną młodzieżą oraz dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi. Zainspirowany środowiskiem pracy rozpoczął studia z Analizy Transakcyjnej w Oksfordzie uzyskując kwalifikacje terapeutyczne (Dyplom Transactional Analysis Counselling) oraz akredytację Institute of Leadership and Management jako coach. Obecnie rozwija własny gabinet coachingu i terapii, a także prowadzi warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem konstruktów Analizy Transakcyjnej.

 

Serdecznie zparaszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Egoist Party

Klub Orła Białego Londyn211 Balham High RoadSW17 7BQ