Grudzień13Środa
<
Grudzień
13śr
14cz
15pt
16so
17n
18po
19wt
20śr
21cz
22pt
23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
31n
Styczeń
1po
2wt
3śr
4cz
5pt
6so
7n
8po
9wt
10śr
11cz
12pt
>

Wieczór autorski z Dominikiem Siedleckim, autorem książki "Le Blanc in Burkina"
Imprezy i wydarzenia › Spotkania
Czwartek,
Godzina: 19:00

Patronat:
Wieczór autorski z Dominikiem Siedleckim, autorem książki "Le Blanc in Burkina"
Dominik Siedlecki, 33-letni, zafascynowany Afryką Polak mieszkający w Londynie, wybrał się w podróż do kraju leżącego z dala od turystycznych szlaków, by poczuć autentyczne tętno, którym pulsuje afrykański kontynent. Zapraszamy na spotkanie promujące jego ksiażkę „Le Blanc in Burkina"!

 

„Le Blanc” w Burkinie. Dziennik z podróży po Kraju Uczciwych Ludzi" - to bezpretensjonalny kolaż spisywanych „na gorąco” wrażeń i klimatycznych zdjęć codziennego życia mieszkańców Burkiny Faso.

Dominik Siedlecki, 33-letni, zafascynowany Afryką Polak mieszkający w Londynie wybrał się w podróż do kraju leżącego z dala od turystycznych szlaków, by poczuć autentyczne tętno, którym pulsuje afrykański kontynent. Podziwiał krajobrazy - porośnięte sawanną wzgórza i spalone słońcem gliniane meczety – ale przede wszystkim interesowali go ludzie. Zanurzył się w ich powszedniość, tradycję i kulturę. Dzięki swojej otwartości przełamywał międzykulturowe bariery i nieśpiesznie odkrywał świat inny niż ten opisany w turystycznych przewodnikach. Swoje obserwacje notował na telefonie komórkowym. Zebrało się ich tyle, że po kilku latach, razem z fotografiami, postanowił wydać je jako książkę.

Publikacja jest dwujęzyczna, można ją czytać zarówno po polsku jak i po angielsku.

 

Dominik Siedlecki: absolwent warszawskiej SGH, specjalista od reklamy, od 2007 r. mieszka w Londynie, biegle zna angielski, francuski, rosyjski, hiszpański i portugalski, poznał także podstawy japońskiego; w młodości tancerz, zwycięzca wielu turniejów, osiągnął najwyższą klasę taneczną S oraz uczestniczył w ceremoniach otwarcia i zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie, uprawiał też karate, snowboarding, wspinaczkę górską i łucznictwo; od 10 lat fotografuje, był wielokrotnie nagradzany za swoje prace, m.in. w prestiżowym konkursie „Travel Photographer of the Year”; aktywnie uczestniczył wiele lat w organizacji Polish Professionals in London; nie może żyć bez podróży, zwiedził już blisko 70 krajów na 6 kontynentach, jego najnowszą pasją jest astronomia. 

 

Wieczór autorski z Dominikiem Siedleckim, autorem książki "Le Blanc in Burkina" odbędzie się 12 października 2017 roku o godz. 19:00

Holy Trinity Church
Prince Consort Road, London, SW7

 

Wstęp bezpłatny!

 

Więcej informacji:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama