Grudzień13Środa
<
Grudzień
13śr
14cz
15pt
16so
17n
18po
19wt
20śr
21cz
22pt
23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
31n
Styczeń
1po
2wt
3śr
4cz
5pt
6so
7n
8po
9wt
10śr
11cz
12pt
>

Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Bostonie!
Imprezy i wydarzenia › Koncerty
Piątek,
Godzina: 20:00

Patronat:
Star Festiwal 2017: Kasia Kowalska i Dżem w Bostonie!
Radio Star zaprasza na Star Festiwal 2017! Kasia Kowalska i Dżem zagrają w Bostonie.

 

Po spektakularnych koncertach grupy Lady Pank, Radio Star zaprasza na kolejną dawkę muzycznych wrażeń: Star Festiwal 2017 - największe kulturalne wydarzenia w regionie Cambridgeshire, podczas których dla Polonii w Bostonie i w Peterborough zagrają legendy polskiej sceny muzycznej: grupa Dżem i Kasia Kowalska!


Star Festiwal to koncert kultowych Artystów, których przeboje sa głęboko zakorzenione w sercach milionów Polaków, przywołują mnóstwo wspomnień i pozytywnych emocji. Utwory Kasi Kowalskiej i Dżemu śpiewają kolejne pokolenia fanów na całym świecie, a wielbicieli ich brzmienia nie brakuje również w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem i ekspresowa sprzedaż biletów!


Jako pierwsza, wystąpi na Star Festiwal Kasia Kowalska – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych Artystek polskiej sceny muzycznej. Wokalistka zagra dla Was 1,5 godzinny koncert i już teraz zaprasza Was do udziału w wydarzeniu!

Po koncercie Kasi Kowalskiej, na scenie pojawi się jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki - Grupa Dżem, która zaserwuje Wam 2 godziny niezapomnianych muzycznych wrażeń, z tak kultowymi utworami zespołu jak m.in. „Wehikuł czasu”, „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, czy ''Naiwne Pytania''.

Ponadczasowe przeboje Kasi Kowalskiej i Dżemu wysłuchane na żywo, fantastyczna atmosfera i wspaniała publika - to gwarancja udanego wieczoru i niezapomniane przeżycie!

 

Bilety na Star Festiwal

do kupienia na oficjalnej stronie Festiwalu:

w cenie 35 GBP

 

Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Bostonie odbędzie się w piątek, 17 listopada 2017 roku. Start: godz. 20:00

Kasia Kowalska i zespół Dżem zagrają dla Was w legendarnym miejscu - The Gliderdrome, gdzie koncertowały gwiazdy światowej sceny muzycznej, takie jak m.in. Jimi Hendrix, Tina Turner, David Bowie, czy Elton John.

The Gliderdrome
Spain Place, Boston, PE21 6HN
, East Midlands

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Star Festiwal 2017 z Kasią Kowalską i Grupą Dżem w Bostonie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 5 listopada 2017 roku.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama