Maj23Środa
<
Maj
23śr
24cz
25pt
26so27n
28po
29wt
30śr
31cz
Czerwiec
1pt
2so3n
4po
5wt
6śr7cz8pt9so
10n
11po
12wt
13śr
14cz
15pt16so17n
18po
19wt
20śr
21cz
22pt
>

Nelly Radwanowska & Paweł Roch w Londynie
Imprezy i wydarzenia › Warsztaty
Sobota,
Godzina: 14:00

Patronat:
Nelly Radwanowska & Paweł Roch w Londynie
Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe z dr Nelly Radwanowską oraz sesję dźwiękową przy użyciu głosu i różnych mistycznych instrumentów, na których zagra Paweł Roch.
To kolejne spotkanie niezwykłego duetu!

 

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

Część pierwsza, warsztatowa (2,5 godz.):

Wszystko, co słyszymy i co widzimy, jest symulacją komputerową ustawioną w obrębie frekwencji lęku, terroru i wojny. To wszystko nie jest warte nawet nanosekundy naszej uwagi. Za uwagą podąża energia kreująca ten świat, w którym żyjemy i go nieustannie stwarzamy!

Nasze życie toczy się w obrębie cyfrowego kodu komputerowego 101... Wszystko, co wydaje nam się rzeczywistością, nie jest i nigdy nią nie było, niezależnie od analizowanych "dziejów" ludzkości. Cała wiedza i zasady poruszania w obrębie tej "bańki mydlanej" są iluzją gigantycznego software, który funkcjonuje w obrębie Boskich zablokowanych przez system Istot .

Jeśli już wiesz, że żyjesz w iluzji i wszyscy opowiadają swoje bajki, a żadna z nich nie jest prawdą, to znaczy, że nadszedł właściwy moment na stanie się uważnym obserwatorem wszystkiego co dzieje się wokół ciebie, na podobieństwo oglądania wielowątkowego filmu, w którym wszyscy aktorzy odgrywają swoje role, a ty nie oceniasz ich treści, tylko po prostu obserwujesz je bez jakiegokolwiek utożsamienia się z nimi.

Po prostu widzisz, słyszysz, dotykasz, smakujesz i jesteś w przepływie miłości do wszystkiego i wszystkich. Jesteś miłością i harmonią, której nikt i nic nie jest w stanie zmienić ani zniekształcić.

 

Część druga dźwiękowa (1,5 godz.) :

Dzięki połączeniu indywidualnych umiejętności powstanie spotęgowana wokalno-instrumentalna moc dźwięku w odniesieniu do strojenia ciała ludzkiego.

Kilka słów od Pawła:

“Intuicyjne poruszanie się w obrębie instrumentów takich jak gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe, didgeridoo i inne naturalne, umożliwia nadzwyczaj efektywną harmonizację ciała ludzkiego, dzięki której każdy uczestnik sesji uzyskuje poprawę samopoczucia i ustępowanie wielu fizycznych dolegliwości“.
Więcej informacji o Pawle znajdziesz na  

Kilka słów od Nelly:

“Dźwięk czystego, szerokopasmowego głosu ludzkiego, wytwarzanego w stanie alfa mózgu, w akompaniamencie naturalnych/nieutemperowanych instrumentów jest najefektywniejszą metodą przywracania zdrowia i radości każdej żywej Istocie. Poprzez wpływ aktywujący uśpiony potencjał DNA, powoduje uruchomienie zdolności samoleczenia i dostęp do prawdziwej Świadomości Siebie. Innymi słowy, organiczne dźwięki przywracają operacyjność systemu samonaprawczego i torują dostęp do samopoznania poza mentalno-emocjonalną strefą blokujących oprogramowanie umysłu-ego.”
Na co dzień prowadzi własną praktykę, o której więcej można się dowiedzieć na stronach:
oraz  .

 

Bilety:

Wstęp: £60 
Zaliczka £20 - konto do wpłaty będzie podane w mailu zwrotnym
Zapisy: Kinga Roch, info.warsztatyUK@gmail.com, tel: 07526501386

Spotkanie z Nelly Radwanowską oraz koncert w duecie z Pawłem Roch w Londynie odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia 2017 roku o godz. 14:00

Kensington Primary Academy
375 Kensington High Street, London, W14 8PU

 

Pamiętajcie o matach/karimatach. Weźcie dla siebie to, co sprawia Wam przyjemność w medytacji, relaksacji, do leżenia, tulenia (koc, poduszka). Zachęcamy do ubrania się w wygodne, niekrępujące stroje oraz niewypełnianie zbytecznie żołądka jedzeniem, a ilość płynów warto ograniczyć do niezbędnego minimum.

Więcej informacji:

 

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Spotkanie z Nelly Radwanowską & koncert w duecie z Pawłem Roch w Londynie.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Disco Polo Night

Tower Millenium Pier Londyn CentralnyLower Thames St. EC3N 4DT
Dyskoteka

Klub Orła Białego Londyn211 Balham High RoadSW17 7BQ