Czerwiec18Poniedziałek
<
Czerwiec
18po
19wt
20śr
21cz22pt23so
24n
25po
26wt
27śr
28cz
29pt
30so
Lipiec
1n
2po
3wt
4śr
5cz
6pt7so
8n
9po
10wt
11śr
12cz
13pt
14so
15n
16po
17wt
18śr
>

Nelly Radwanowska & Paweł Roch w Birmingham
Imprezy i wydarzenia › Spotkania, Warsztaty
Niedziela,
Godzina: 12:00

Patronat:
Nelly Radwanowska & Paweł Roch w Birmingham
Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe z dr Nelly Radwanowską oraz sesję dźwiękową przy użyciu głosu i różnych mistycznych instrumentów, na których zagra Paweł Roch.
To kolejne spotkanie niezwykłego duetu!

 

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

Część pierwsza, warsztatowa (2,5 godz.):

Wszystko, co słyszymy i co widzimy, jest symulacją komputerową ustawioną w obrębie frekwencji lęku, terroru i wojny. To wszystko nie jest warte nawet nanosekundy naszej uwagi. Za uwagą podąża energia kreująca ten świat, w którym żyjemy i go nieustannie stwarzamy!

Nasze życie toczy się w obrębie cyfrowego kodu komputerowego 101... Wszystko, co wydaje nam się rzeczywistością, nie jest i nigdy nią nie było, niezależnie od analizowanych "dziejów" ludzkości. Cała wiedza i zasady poruszania w obrębie tej "bańki mydlanej" są iluzją gigantycznego software, który funkcjonuje w obrębie Boskich zablokowanych przez system Istot .

Jeśli już wiesz, że żyjesz w iluzji i wszyscy opowiadają swoje bajki, a żadna z nich nie jest prawdą, to znaczy, że nadszedł właściwy moment na stanie się uważnym obserwatorem wszystkiego co dzieje się wokół ciebie, na podobieństwo oglądania wielowątkowego filmu, w którym wszyscy aktorzy odgrywają swoje role, a ty nie oceniasz ich treści, tylko po prostu obserwujesz je bez jakiegokolwiek utożsamienia się z nimi.

Po prostu widzisz, słyszysz, dotykasz, smakujesz i jesteś w przepływie miłości do wszystkiego i wszystkich. Jesteś miłością i harmonią, której nikt i nic nie jest w stanie zmienić ani zniekształcić.

 

Część druga dźwiękowa (1,5 godz.) :

Dzięki połączeniu indywidualnych umiejętności powstanie spotęgowana wokalno-instrumentalna moc dźwięku w odniesieniu do strojenia ciała ludzkiego.

 

Kilka słów od Pawła:

“Intuicyjne poruszanie się w obrębie instrumentów takich jak gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe, didgeridoo i inne naturalne, umożliwia nadzwyczaj efektywną harmonizację ciała ludzkiego, dzięki której każdy uczestnik sesji uzyskuje poprawę samopoczucia i ustępowanie wielu fizycznych dolegliwości“.
Więcej informacji o Pawle znajdziesz na jego

Kilka słów od Nelly:

“Dźwięk czystego, szerokopasmowego głosu ludzkiego, wytwarzanego w stanie alfa mózgu, w akompaniamencie naturalnych/nieutemperowanych instrumentów jest najefektywniejszą metodą przywracania zdrowia i radości każdej żywej Istocie. Poprzez wpływ aktywujący uśpiony potencjał DNA, powoduje uruchomienie zdolności samoleczenia i dostęp do prawdziwej Świadomości Siebie. Innymi słowy, organiczne dźwięki przywracają operacyjność systemu samonaprawczego i torują dostęp do samopoznania poza mentalno-emocjonalną strefą blokujących oprogramowanie umysłu-ego.”
Na co dzień prowadzi własną praktykę, o której więcej można się dowiedzieć na stronach:
  oraz .

 

 

Bilety:

Wstęp: £60
Zaliczka £20 - konto do wpłaty będzie podane w mailu zwrotnym
Zapisy: Kinga Roch, info.warsztatyUK@gmail.com, tel: 07526501386

 

Spotkanie z Nelly Radwanowską oraz koncert w duecie z Pawłem Roch w Londynie odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku o godz. 12:00

Birmingham Buddhist Centre
11 Park Road, Birmingham, B13 8AB
, West Midlands

 

Pamiętajcie o matach/karimatach. Weźcie dla siebie to, co sprawia Wam przyjemność w medytacji, relaksacji, do leżenia, tulenia (koc, poduszka). Zachęcamy do ubrania się w wygodne, niekrępujące stroje oraz niewypełnianie zbytecznie żołądka jedzeniem, a ilość płynów warto ograniczyć do niezbędnego minimum.

 

Więcej informacji:

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na Spotkanie z Nelly Radwanowską & sesja dźwiękowa w ducie z Pawłem Roch w Birmingham.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 
Dodaj wiadomość do:

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego wydarzenia.

Bądź pierwszy! Podziel się opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Egoist Party

Klub Orła Białego Londyn211 Balham High RoadSW17 7BQ