Menu

128 dni przed Bożym Narodzeniem irlandzka sieć Brown Thomas otwiera świąteczny dział

128 dni przed Bożym Narodzeniem irlandzka sieć Brown Thomas otwiera świąteczny dział
Brown Thomas ma swoje sklepy w Dublinie, Cork, Galway i Limerick. (Fot. Wikipedia)
Choć mamy środek sierpnia i głowę pełną wakacyjnych planów lub świeżych wspomnień, to Brown Thomas już myśli o Bożym Narodzeniu. Znana w Irlandii sieć domów handlowych otworzyła dzisiaj swoje świąteczne działy pełne ozdób i pomysłów na prezenty.
Reklama

Klienci sieci eleganckich sklepów już od kilku dni śledzili wykładanie bożonarodzeniowego towaru w oddziałach w Dublinie, Limerick i Cork, a zdjęcia wraz z komentarzami publikowali na portalach społecznościowych. Nie brakowało oburzonych tak wczesnym rozpoczęciem sezonu, jak i tych nieskrywających ekscytacji.

"Już teraz słyszymy dzwoneczki sań! Do świąt pozostały tylko 132 dni!" - napisał kilka dni temu na swoim profilu stronie Odeon Bar.

Sklepy Brown Thomas gotowe do świąt. (Fot. Twitter/@BrownThomas)

Istniejący od 1848 roku dom handlowy Brown Thomas jest tradycyjnie pierwszym sklepem w Dublinie, który otwiera specjalny świąteczny dział oraz przystrojone okna wystawowe. W ubiegłym roku ekspozycja we flagowym dublińskim oddziale poświęcona była sztuce kart świątecznych.

"Co roku odnosimy się do poprzednich świąt i rozwijamy nasz temat przewodni. Najważniejszym elementem naszych wystaw bożonarodzeniowych jest kreowanie niesamowitych wspomnień u klientów. Naszym celem jest oferowanie wyjątkowej magii. Sezon zaczyna się wraz z odsłonięciem wystaw w Brown Thomas" - tłumaczy dyrektor artystyczny sieci John Redmond.

Osoby, które nie mogą się doczekać świąt, mogą zatem poczuć ich atmosferę w jednym ze sklepów, a do odliczania użyć którejś z wielu stron internetowych.

 

  Komentarze


  • Freaklikeme
   17 sierpnia 2017, 20:05

   Kompletnie im odbija juz...

  • Kasia
   18 sierpnia 2017, 06:21

   To jest chore

  • Magda
   18 sierpnia 2017, 07:47

   Dlatego już nie ma radości ze świat . Bo po takim czasie patrzenia na świąteczne ozdoby etc człowiekowi chce się żygać świetami ...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 19.02.2018
  GBP 4.683 złEUR 4.147 złUSD 3.341 złCHF 3.601 zł

  Sport


  Reklama