Menu

Polacy zgwałcili nieprzytomną 19-latkę

Polacy zgwałcili nieprzytomną 19-latkę
Dwaj polscy imigranci z Hull (hrabstwo East Riding of Yorkshire) zgwałcili odurzoną alkoholem nastolatkę. Dzisiaj mężczyźni usłyszą wyrok.
Reklama
Do zdarzenia doszło 2 marca br. w godzinach porannych. Pijana nastolatka wracała taksówką z Welly Club przy Beverley Road w Hull, kiedy kierowca - zamiast pod domem - omyłkowo wysadził ją nieopodal, pod adresem zamieszkiwanym przez 37-letniego Romana S. i jego przyjaciela - 26-letniego Krzysztofa D. Mężczyźni wykorzystali sytuację i zaciągnęli nieprzytomną dziewczynę do środka.

Przypadkowy świadek zdarzenia o wszystkim poinformował matkę 19-latki. Kobieta natychmiast udała się pod wskazany adres. Na miejscu usłyszała męski śmiech dochodzący z mieszkania. Przerażona matka wołała swoją córkę, jednak bez skutku. W końcu zaalarmowała policję - donosi "Hull Daily Mail".

Gdy policjanci wtargnęli do mieszkania, jeden z Polaków leżał w łóżku z nieprzytomną 19-latką. Drugiego mężczyzny nie było już w pokoju. "Funkcjonariusze zapytali Polaka, kim jest dziewczyna. Ten tylko wzruszył ramionami i powiedział, że nie wie. Policji zajęło trochę czasu, aby ją obudzić i jak tylko się ocknęła, była kompletnie zdezorientowana i zrozpaczona. Wtedy Roman S. uśmiechnął się do policjantów, jak gdyby był z siebie dumny" - relacjonował w sądzie w Hull prokurator Mark McKone.

Na miejscu aresztowano 37-letniego Romana S., a później tego samego dnia zatrzymano 26-letniego Krzysztofa D. Badania wykazały, że 19-latka została zgwałcona przez obu mężczyzn. Dziewczyna doznała też obrażeń dłoni, ramion i nóg.

Polacy przyznali się do winy i dzisiaj usłyszą wyrok. Po odbyciu kary zostaną deportowani do Polski.
 

  Komentarze


  • Logos
   28 sierpnia 2013, 11:55

   Czemu nie napisali jakie odszkodowanie otrzymują brytujki za rzekome gwałty. Kilka trafiło już do paki za bezpodstawne oskażenia o gwałt i próby wyłudzenia zasiłku/odszkodowania za rzekomy gwałt który się im należy jak psu buda.

  • Asia
   28 sierpnia 2013, 12:36

   Rzekome gwałty? Sytuacja jak na dłoni, dwóch pajaców wykorzystało dziewczynę, jest świadek, a Ty ględzisz o wyłudzaniu odszkodowania? Pedofili też bronisz?

  • Twojstary
   28 sierpnia 2013, 14:21

   to teraz Romciu ciebie beda we 3ch na celi cwelic :)

  • No gdzie
   28 sierpnia 2013, 14:59

   Gdzie sa teraz ci wszyscy nie dzicy polacy ktorzy jechali po mieszkancach indii za gwalty na kobietac h.polska dzicz jest gorsza niz ktokokwiek inny.jestem za tym zeby odsylac wiekszosc tych ktorzy psuja opinie normalnym polakom ktorych jest garstka w calej wielkiej brytanii i nikogo wiecej nie wpuszczac!!!!

  • Z Papui Nowei Gwinei
   29 sierpnia 2013, 09:25

   Stare przyslowie tubylcow Papui-Nowej Gwinei take jest:
   BABA PIJANA = DUPA SPRZEDANA
   (podkreslam ze chodzi o Papuasow)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 24.04.2018
  GBP 4.800 złEUR 4.198 złUSD 3.440 złCHF 3.516 zł

  Sport


  Reklama